2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر جالب ، من کاموزیک رو اولین باره میشنوم بین کاموزیک و کامپوزیت کدوم بهتره و اسیب کمتری به دندون ...

عزیزم اشتباتایپ کردم کامپوزیت ولمینت داریم . کامپوزیت همون مواد پرکردنه که رو دندون از لایه بیرون میکشن خوددکتر همونجا برای هردندون درست میکنه ولی لمینت باید قالب بگیره بفرسته لابراتوار مثل روکشه وکل دندون رو پوشش میده وقتی دندونت خراب بشه متوجه نمیشی تاکامل پوسیده میشه وباید لمینت روبرداری دندون رودرست کنی  ودوباره برات لمینت اون دندون رو درست کنن .هزینشونم خیلی فرق داره لمینت خیلی گرونتره درحالی ک دکترمن گفت کامپوزیت بهتره .من دندون نیش یکیشونداشتم خیلی بد بود ولی کامپوزیت که کردم دندون دندکن ۴رو به شکل نیش برام درست کرد خیلی تغییر کرد

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
فدات شم اره بعضيا سفيده در حد دستمال كاغذي حتي حرف ميزنن معلومه دندون مصنوعيه 😑 دكترم كرج هست ميخو ...

مبارکت باشه عزیزم،اره ممنون میشم، ولی من اگه بخوام برم میگم اگه بشه همون چهار ثانیه هم تراش نده😂 اما احتمالا اونجوری خرگوشی بشه

2728

بچه ها دندونای من چجوریه میخوام برم سفیدش کنه دمار واسم مدلش چطوره

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️
2738
مبارکت باشه عزیزم،اره ممنون میشم، ولی من اگه بخوام برم میگم اگه بشه همون چهار ثانیه هم تراش نده😂 ام ...

درخواست دوستي بده

اينجا آدرس بدم ميگن تبليغاته 😂

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...

چرا شما لبخند می‌زنید دندونای پایینتونم مشخص میشه من نه

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️
عزیزم اشتباتایپ کردم کامپوزیت ولمینت داریم . کامپوزیت همون مواد پرکردنه که رو دندون از لایه بیرون می ...

منم شک کردم گفتم شاید جدیده من نشنیدم😂

منم دندونام رو هم نیست ولی یه نیش ندارم همون باعث بد فرمی کل دندونام شده ینی میشه مال منم با درست کردن یکی دوتا دندون درست بشه؟

اگه امکانش هست عکس دندوناتو بذار مرسی

یه مایعیه با دکتر تو مطب می زنه یا میده خودت تو خونه می زنه و باعث سفیدی دندونت میشه 

این چیه اسمش نمیدونی هزینش چجوری و اینکه دندون رو تا چقد سفید نگه میداره و دندون خراب نمیشه

منم طبیعی زدم بعد خیلی نگران تغییر رنگشم خدا کنه عوض نشه

کامپوزیت بعد از یه مدت تغییر رنگ میده خیلی باید مراقب باشید بعد از هر چایی قهوه چیزای چرب و رنگ دهنده حتما باید سریع مسواک بزنید. هر چند وقت هم نیاز به ترمیم داره چون از صیقلی بودن در میاد.

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
2706