2733
2734
عنوان

خودبیمار انگاری

714 بازدید | 28 پست

کسی هست که مدام فک کنه مریضه؟ من همش فک می کنم با کوچکترین علائم بدترین بیماری رو گرفتم.. چی کار کنم بی خیال شم؟ زندگیمو مختل کرده

گر یارای دیدن نیکی ها را داری بدان که درونت نیکوست.. زیرا که جهان آینه تمام نمای انسانهاست..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من درس عبرت برات بشم .با همین فکرها الان پر از درد و بیماری هستم 

وقتی فکر بد و بیماری به ذهنت میاد صلوات بفرست و بگو الحمدلله که من سالمم خدا رو واسه نعمت هات شکر کن و انرژی بد رو از خودت دور کن عزیزم

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
رشته ات جزو شاخه های علوم پزشکی نیست؟

نه ولی از بس تو تمامی علائم و فعل و انفعالات بدنم جستجو کردم تقریبا از خیلی چیزا سر در میارم..

گر یارای دیدن نیکی ها را داری بدان که درونت نیکوست.. زیرا که جهان آینه تمام نمای انسانهاست..
من درس عبرت برات بشم .با همین فکرها الان پر از درد و بیماری هستم  وقتی فکر بد و بیماری به ذهنت ...

الهی که خدا خودش شفا بهت بده عزیزم.. خیلی برام سخته.. آخه دردایی گاهی به جونم میاد همش بدترین فکرو می کنم

2738
نه ولی از بس تو تمامی علائم و فعل و انفعالات بدنم جستجو کردم تقریبا از خیلی چیزا سر در میارم..

کسایی ک رشتشون جزو شاخه های علوم پزشکیه یا کسایی ک مدام تو بیماری ها و علایم و اینا میگردن و میخونن اینجوی میشن بعضیاشون 

شما دچار وسواس فکری شده اید به علت اهمیت زیاد به سلامتی کلا افراط و تفریط مضر است،روزانه یک عدد قرص ...

ممنون از شما

الهی که خدا خودش شفا بهت بده عزیزم.. خیلی برام سخته.. آخه دردایی گاهی به جونم میاد همش بدترین فکرو م ...

ممنون جانم 

ببین من توهم ام اس داشتم جوری متوهم شده بودم که تمام علایم بیماری رو حس کردم نصف صورتم سر شده بود آزمایش دادرم. جونم به لبم رسید تا جواب ازمایش رو بردم پیش دکتر 

خوشبختانه همش از استرس و نا امیدی و توهم خودم بود 

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
من  از پارسال اینجوری شدم  خیلی داشتم عذاب میکشیدم دیگع رفتم پیش روانپزشک و هنوزم تحت د ...

منم باید برم پیش روانپزشک خودم از پسش بر نمیام.. شما چه دارویی مصرف می کنید؟

کسایی ک رشتشون جزو شاخه های علوم پزشکیه یا کسایی ک مدام تو بیماری ها و علایم و اینا میگردن و میخونن ...

درسته.. منم اشتباهم این بود که تو هر زمینه ای سرچ کردم و اطلاعات بدست آوردم

ممنون جانم  ببین من توهم ام اس داشتم جوری متوهم شده بودم که تمام علایم بیماری رو حس کردم نصف ص ...

آخخخخ گفتی.. منم اوایل ترس ام اس از پا درم آورد.. منم کلی دکتر رفتمو... چقدر سخته آدم ذهنش و فکرش بیمار باشه😢

2706