1464
1459

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436
کا من چیه

فقط و فقط سم خمیری امحا بزن.هم ارزون،بی خطر بدون بو و تضمینی صد در صد

💕به نام الهه ی خوبی ها💕زندگی کوتاه تر از آن است که به خصومت بگذرد،و قلب ها گرامی تر از آنند که بشکنند💖💖دربستر روزگار هرآنچه از دست می رود با گریه جبران نخواهدشد.....و هرآنچه که بدست می آید با خنده پایدار نخواهد ماند!!💞فردا طلوع خواهد کرد حتی اگر نباشیم..!💎💎💎
1447
ازکجابخرم شما استفاده کردی

بله و سه ساله دیگه رنگ سوسکم ندیدم به هرکی هم گفتم استفاده کرده خیلی راضی بوده.داروخانه ها دارن

💕به نام الهه ی خوبی ها💕زندگی کوتاه تر از آن است که به خصومت بگذرد،و قلب ها گرامی تر از آنند که بشکنند💖💖دربستر روزگار هرآنچه از دست می رود با گریه جبران نخواهدشد.....و هرآنچه که بدست می آید با خنده پایدار نخواهد ماند!!💞فردا طلوع خواهد کرد حتی اگر نباشیم..!💎💎💎
1418
ازکجابخرم شما استفاده کردی

خونه ما پر سوسک بود دیگه چندشم میشد حتی غذا درست کنم تو ظرفا.این خمیر تشنه میکنه سوسک ها رو بعد خودشون کیرت داخل فاضلاب میمیرن یعنی حتی جتازشونم نمیبینی.البته دو روز اول خیلی زیاد میشن اینم بخاطر اینه که همه از مخفیگاه شون میان بیرون دنبال آب،عالیه عالی پشیمون نمی شی.حتی اگه کسی هم اشتباه بخوره ازش هیچ مسمومیتی نداره کاملا بدون بو و بی ضرر

1450