2737
2739

ایشالا که زودتر بشه عزیزم

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چرا عزیززززم؟

انشالله تا قبل سال99بهش میرسی 

منم دوس داشتم الان عشقم کنارم بود باهم ورق می زدیم شوخی خنده...

عیبی نداره چند ماه دیگه صبر میکنم بهش برسم 

خـــــــدا با ماست

میشه واسه موافقت پدرم باازدواجم صلوات بفرستید امسال قبل99به عشقم برسم بعد ازهشت سال.. الهی آمین
خب چنتادلیلش بگو چرااخه

۲۰ سالمه ،بابام موافق حتی نامزدیم تو این سن نیس،عشقمم محصله ،شغل نداره فعلا ماشین نداره کلا شرایط کسی ک بیاد خواستگاری نداره و هم سنمه

درسته مجازیه ولی دل شکستن هاش واقعیه 
۲۰ سالمه ،بابام موافق حتی نامزدیم تو این سن نیس،عشقمم محصله ،شغل نداره فعلا ماشین نداره کلا شرایط کس ...

ناامیدش نکن توام بهش امیدبده بگو همه چی درس میشه خونوادش نمیتونن حمایتش کنن

2706