2737
2739
عنوان

ستون وسط پذیرایی خانه

| مشاهده متن کامل بحث + 3597 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

استارتر وسط خونه منم ستون داره دل خوشی ندارم ازش بعنوان جدا کننده استفاده کردم ی دست مبل و نهار خوری این ور ی دست آدم ور کلا قایم کردم تو نهار خوری و مبل ها

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
 نمیشه کاریش کرد ،اسمش رو خودشه ستون خونست، باید باشه ،اکثر مهندسا تو دیوارا کارشون میزارن که ش ...

چون خونه قدیمی سازه.ویلاییه .اتاق خواباش بدمدله.اون یه دونه که باعث شده هال ال بد مدل بشه رو بردارم مجبورم ستون بزنم سقف پایین نیاد

2738
مجبورم اینجوری باهاش کنار بیام.مثل اینکه راهی نداره

سخت نگیر عزیزم. چیدمان خونه ت رو قشنگ اجرا کنی، یه جورایی اصلا به چشم نمیاد، مخصوصا اگر کاملا سفید باشه. ان شاءالله در نهایت آنقدر خوشگل بشه که دلت ضعف کنه واسه خونه ت.  

نه  اول از کسی که خونه رو میشناسم بپرس بنای خونه چیه اگر اسکلت بندی باشه آره میتونید ستون و د ...

اگه اسکلت بندی باشه منظورتون چیه؟اگه خونه رو اسکلته پس واسه چی اون ستونو اول گزاشتن

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
2706