2733
2734
عنوان

عمل بینی بابچه کوچیک

5392 بازدید | 21 پست

دوساله ب سرم زده عمل کنم.. همش جور نمیشد..تا اینکه باردار شدم ..پسرم 6ماهشه شوهرم هم راضی ک عمل کنم..میگم تا پشیمون نشده برم پسرم هم شیر خشک میخوره هم شیر خودم رو..حالا نمیدونم مشکلی پیش میاد خیلی سخت میشه..اصلا نمیتونم قیدشو بزنم..اونایی ک رفتن بگن چجوری بود با بچه

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عمل سختی نیست 

منم شیرمیدادم دخترمو وقتی عمل کردم 

برو عزیزم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

نمیتونم بگذرم ازش ارزومه ی روز عمل کنم ازربینیم بدم میاد..دیگه ک خسته شدم اعتماد بنفسمو گرفته..ب شوهرم گفتم بینیمو عمل کنم و گواهینامه بگیرم دیگه حلال میکنم همه زحمتام واسه زندگیت😉 اونم قبول کرده..حالا نرم😌😌

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!
2738
چرا عمل بینیو واجب میدونید دماغ باید به صورت بیاد کی گفته هرچی کوچیک تر بهتر 

نه عزیزم بینی من اگه خوب بود دست نمیزدم بخدا..

دیگه بدونید چقدر برام مهمه..وگرنه کم پولی نیست بخوام باباتش بدم..ولی مجبورم چون بینیم استخوانی وکمی هم قوز داره..خدا کنه ب مراد دلم برسم

عمل سختی نیست  منم شیرمیدادم دخترمو وقتی عمل کردم  برو عزیزم

ملانیی جون من پسرم یسالو نیمشه شیر خودمو میخوده ۱۱ روز دیگه نوبت عملمه. تا چندروز نمیشه بغلش کنم؟

واینکه تا چند ساعت بعد عملت بهش شیر ندادی؟

...taiping
ملانیی جون من پسرم یسالو نیمشه شیر خودمو میخوده ۱۱ روز دیگه نوبت عملمه. تا چندروز نمیشه بغلش کنم؟ و ...

سلام عزیزم 

من خونه کمک داشتم براهمین بچه بغل نکردم شیرم دکتر گفت بهتره ۳'۴ساعت نخوره منم بیشتر ابمیوه واینا دادم بهش 

بسلامتی عمل کنی گلم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
سلام عزیزم  من خونه کمک داشتم براهمین بچه بغل نکردم شیرم دکتر گفت بهتره ۳'۴ساعت نخوره منم بیشت ...

چند وقتش بود بچتون؟پس چرا دکتر من‌گفت ۴۸ ساعت نده شیر .منم تا ی هفته کمک دارم بعدش میتونم از پس کاراش بربیارم بنظرت؟

...taiping
2706