2726

با اجازه استارتر دوساله هارو هم بگید🌷

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام برا دخترم ۲ماه مونده بشه ۴سال ۱۳.۳۰۰ هستش😣

خداوند پیشاپیش من گام برمیدارد وراه را برای من هموار میسازد..   مادر دو کودک و شاغل وخانه دار پراز مشغله و مسولیت 💪🙄😊🤗👨‍👩‍👧‍👦
2728

البته دخترم ریفلکس ادرار داره والان دقیق ۲۰ ماهه هر شب شزبت سفالکسین میخوره و شدیدا کم اشتهاست 

خداوند پیشاپیش من گام برمیدارد وراه را برای من هموار میسازد..   مادر دو کودک و شاغل وخانه دار پراز مشغله و مسولیت 💪🙄😊🤗👨‍👩‍👧‍👦
البته دخترم ریفلکس ادرار داره والان دقیق ۲۰ ماهه هر شب شزبت سفالکسین میخوره و شدیدا کم اشتهاست 

دختر من الان یک ساله هرشب سفالکسین میخوره قلبم آتیش میگیره براش عفونت ادرار کنترل شده داره

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)