2733
2734
عنوان

خواهرشوهرام خوبن ها اما...

396 بازدید | 30 پست

هشت سال پیش یه بار دوتاشون اومدن خونمون ده روزی موندن (هرسه مجردن)بعد مارفتیم بیرون، یهو بنزین ماشین تموم شد و ماشین خاموش شد که من مجبور شدم برم رو‌گاز و دوباره استارت بزنم،از اون ور ماشین سنگین میومد و بوق زد،حالا دیگه اینا از اون سال هی اون صحنه رو یادآوری میکنن و میزنن تو روم که آره تو سر پیچ ماشینو خاموش کردی و ماشین سنگین میخاس له کنه مارو😨😨

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به شوخی میگن که بخندین یا به طعنه که مسخره کنن

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2738

کاش ما هم فقط ایرادشون گفتن ی خاطره بود منم باهاشون میخندیدم نه تهمتای سنگین 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
به شوخی میگن که بخندین یا به طعنه که مسخره کنن

نه بابا مسخره میکنن

هربار که شوهرم میشینه کنارم میگن وااای تورو خدا داداش نذار خانومت بشینه یه بار خواست مارو ب گ ا بده

نه بابا مسخره میکنن هربار که شوهرم میشینه کنارم میگن وااای تورو خدا داداش نذار خانومت بشینه یه بار ...

بگو پس تا ن گ ا ی ی دمت فرار رو به قرار ترجیح بده 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
پیف پیف متنفرم ازین حرفا حالا تو خواهر شوهرت من شوهر خواهرشوهرم

اصلا باورت میشه در حد چند ثانیه بود مکث من،اونم بخاطر اینکه از رو‌بنزین بری رو گاز یه چن ثانیه زمان میبره

امااینا دیگه شورشو درآوردن

اصلا باورت میشه در حد چند ثانیه بود مکث من،اونم بخاطر اینکه از رو‌بنزین بری رو گاز یه چن ثانیه زمان ...

ی بار خیلی جدی جواب بده خودشونو جمع کنن...دیگه هم نبرشون بیرون

2706