2733
2734
عنوان

چرا طلاق نمیگیرید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1358 بازدید | 116 پست
ببين دختر خاله بابام يه زن ٣٠ سالهههه زيبا در حد انجلينا جولي ليسانسه ورزشكار هزارتا حرفه بلد بود با ...

چون عاشقانه شوهرش رو دوست داشته و نبودش براش سخت بوده

خدایا مراقب این فسقله تو دلم باش🥺
خواهرشوهرمن داره جدا میشه آذر ۹۶ خودش بچشو سقط کرد گفت نباشه بهتره من دارم طلاق میگیرم   از ...

منم نظرم‌همینه موافقم با کارش. 

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کاری نداره.....من اگ خودمم پاره کنم با اونا بد نمیشه، اونا هم اگ خودشونو پاره کنن تا من بد نمیشه

خب حداقل کلا بی طرفه،مادرشوهرمن یه فتنه ایییه که خدا میدونه میشینه شوهرمو پرمیکنه اونم کلا نسبت به مامان من بدبین شده سر چیزای چرتوپرت اصلا مامانم کاریش نداره ،بعداونوق مامانش هزارتا بلا سرمن اورد اشکال نداره بازم خوشه باهاش،والله نمیدونم دیگه چیکارکنم بااین اخلاقای گندشون

2738
خب حداقل کلا بی طرفه،مادرشوهرمن یه فتنه ایییه که خدا میدونه میشینه شوهرمو پرمیکنه اونم کلا نسبت به م ...

من زندگیمو دوس دارم ولی خیلی اذیت میشم

بازایستید و بدانید ک من "خدا" هستم....

واقعا موافقم.یا چرا وقتی شرایط بچه دار شدن ندارن بچه میارن با این توجیه که بچه بیاد درست میشه.ما یه همسایه داشتیم مرده اهل خیانت بود زنه جدا نشد هیچ بچه دار شد گفت بچه بیاد درست میشه مرده درست نشد بعد ۶ ماهی بچه اش گذاشت رفت زن و بچه رو ول کرد رفت 

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
من زندگیمو دوس دارم ولی خیلی اذیت میشم

منم زندگیمو دوس داشتم خیلی جاهام کوتاه اومدم واقعا ولی انگار اصلا قسمت نبودهرسری بالاخره یه چیزی شد که دعوای بزرگ واساسی بیفته وسط همه چیو خراب کنه،من خیلی سعی کردم نگه دارم زندگیمو ولی نشد......

اصلا نميشه درباره طلاق قضاوت كرد خيلي شرايط سختيه

دوست من طلاق گرفته يه دختر ١٨ ساله داره كه پيش باباش بود ديروز دخترش خودكشي كرد متاسفانه

در صورتي كه كل ٢٠ سال زندگيش با جنگ و دعوا بود و حتي دخترش هم خيلي راضي بود كه اينا طلاق بگيرن

ولي الان كه دو ساله اينا طلاق گرفتن يهو اون اينكارو كرد

الان دوستم داغونه ميگه كاش ميموندم با همه اون دعواها

استارتر عزيزم اميدوارم هيچوقت تو موقعيتش قرار نگيري شايد باورت نشه من وكيل دادگستري هستم ده سال پيش ...

قریونت برم خوب شد جواب صبوریتو دیدی. درسته امثال تو هم هستن و نباید بی گدار به آب زد.زندگی بالا مایین داره من نمیگم سر هر چیزی جدا شیم که. شما سیاست داشتی و تونستی اوکیش کنی

طرف میگه ۳ تا بچه دارم. ۱۰ ساله شوهرم بهم نگاه نمیکنه. خیانت میکنه. پول نمیده. دست به زن داره. هر روز کبودم. تو روی مامان بابام وایساده. هر شب با دوستاشه و........ اما جدا نمیشم. اخه این مرد چیشو باید دوست داشت. به نظرم به خودشون بعد مدتی یه فرصت بدن شاید فرجی بشه. نمیدونم بخدا

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون
من سه سال اول زندگیم جایی بودم که ی مدت خودکشی مد شده بود بین مردمانش. هر روز یکی دونفر خودشون و میک ...

20سال پیش هم منطقه ماکلی دختروزن خودسوزی کردن

هفته یکی

خداراشکرحالاباحمایت خانواده هاازدختراشون بعدازطلاق ودرسخوندن دختراودونستن حق وحقوقشون خیلی خیلی کم شده یاچندساله موردی نبوده شکرخدا

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
واقعا موافقم.یا چرا وقتی شرایط بچه دار شدن ندارن بچه میارن با این توجیه که بچه بیاد درست میشه.ما یه ...

دقیقا. الان دوست منم میگفت شوهرم دست به زن داره یه کوچولو بچه اورده بلکه شوهرش درست شه. اخه مگه بچه مسکن درداس؟؟؟؟؟؟ تازه بچه بیشتر با مشکلاتش فشار روحی وارد میکنه. باید کاملا دو طرف امادگی داشته باشن واسه یچه بعد بیارن

2706