2410
2553
عنوان

چرا طلاق نمیگیرید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1358 بازدید | 116 پست
وای یه شهری روسایت الف زده بودکه کلی زن هرسال بخاطراخلاق شوهرایابرادرشوهریاپدرشوهراشون خودسوزی میکنن ...

من سه سال اول زندگیم جایی بودم که ی مدت خودکشی مد شده بود بین مردمانش. هر روز یکی دونفر خودشون و میکشتن .تا اینکه امام جمعه شهرشون دوسه باری مجلس گذاشت و انقدر سخنرانی کرد تا دست برداشتن. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منو میگی؟؟ من واسه کسایی ک طلاق اخرین راه حلشونو اما جدا نمیشن گفتم. گفتم ک باید برن مشاوره شاید مش ...

نه خودمو میگم 

وقتی به کسی که واقعا طلاق براش بهترین راهه طلاق رو پیشنهاد میدم بقیه کاربرا میریزن سرم و واقعا درکشون نمیکنم.

همه جای دنیا وقتی دونفر باعث عذاب هم میشن باید جداشن اما تو ایران این قضیه برعکسه و هرچی بیشتر زن و شوهر همو عذاب بدن بیشتر باید باهم زندگی کنن.

2720
عزیزان فقط مشکل از بی سیاستی وبی برنامگی کشورمون... اینقدر ما خانومارو ترسوندن و تو قوطی کردن و آقای ...

اره دقیقا قبول دارم. اما بالاخره حق زندگی داریم. نمیتونیم بگیم چون ممکنه بلایی سرمون بیاد جایی نریم که

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون
پس میتونه خودشو به ارامش برسونه. اونجوری مادر بهتری میشه واسه بچش و میتونه مشکلاتشو درمان کنه

خواهرشوهرمن داره جدا میشه

آذر ۹۶ خودش بچشو سقط کرد

گفت نباشه بهتره من دارم طلاق میگیرم  

از نظرمن زن شجاعی بود

چون اولش با جنگ    و دعوا گفت این پسرو میخوام

ولی الان خیلی شجاعت میخواد برگشته گفته  اشتباه  کردم

ولی این راه اشتباه رو ادامه  نمیدم تا ابد

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

یکی از اقوام ما شوهرش رف یواشکی زن گرفت خرجی هم بزور ب این خانوم اولش میداد مشکل عصبی هم داشت اون خانوم اولی هم ک رو بچه سوم باردار بود با همون شکمش رفت دادگاه طلاق گرفت اخرای بارداریشم بود الان حضانت  بچه هاشم خود خانومه گرفته ماشین شوهرشم گرفت ازش بهترین زندگی بهترین تفریح و بهترین خوردو خوراک رو هم داره با بچه هاش تازه بعد طلاقش ادامه تحصیل داد  مدرک کامپیوترشم گرفت 😊😊حالا شوهر با زن دومی همش دعوا داره و کلی قسط 

حقیقت کُلفته ..!!..نمیره تو مُخای تَنگ🤞🤞 خسته  از  هوای  زندگیَم ،، میروم  با  خودم قدم بزنم ،،  میروم  از  خودم  رها  بشوم  ،، میروم  با  خودم بِهَم بزنم 🖤 
2714
نه خودمو میگم  وقتی به کسی که واقعا طلاق براش بهترین راهه طلاق رو پیشنهاد میدم بقیه کاربرا میر ...

دقیقا. بخدا طلاق هم در جای خودش به جاس. نه الکی و سرچیزای بیخود

واقعا دلم میسوزه واسه یه سری زنا ک هر رووووز دارن کتک میخورن. کاش یه اراده داشتن و زندگیشون رو به راه میکردن

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون
یعنی بچه هایی که تو محیط پر تنش هستن بهتره؟؟ 

عصبی و عقده ای و پره خشم و کینه بشن بهتره از حرف مردم... نمیدونی؟! درآینده هم باید حتما طلاق بگیره بخاطر اخلاقش و اعصاب داغونش 

عموم همیشه با زنش مشکل داشت از بچگی یادمه مثه سگ و گربه میموندن نشد یه بار زنش یه چی بگه عمون توی جمع تو زوقش نزنه من دختر کوچیکشون صمیمیم تازه ۱۳ سالش شد چند روز پیش بهم میگفت دلم میخواد ازدواج کنم با یکی که روم بشه با خودم جایی ببرمش کتکم نزنه واسم ارزش قائل بشه اینا دقیقا کمبودای مادرشه! این واقعا وحشتناکه که یه دختر به سن اون واسه فرار از خونه بخواد تو اون سن ازدواج کنه 

2706