2726
عنوان

چرا طلاق نمیگیرید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1358 بازدید | 116 پست
خیلی سخته واقعا بااینکه شاید اون اندازه من دوستم نداشت، ولی خب من خیلی وابستشمو و میتونم یگم حتی اگه ...

من ی اخلاقی دارم تو بدترین شرایطم ب کسی حرفی نمیزنم....الان همه فکرمیکنن من بهترین زندگی رو دارمو خوشم

بازایستید و بدانید ک من "خدا" هستم....
بچه ای که تو جو متشنجه چی؟ خلقیات بد نداره؟ اتفاقا طلاق برای یسریا آرامش میاره مخصوصا بچه

هوس گوجه سبز کردم 

🤭نمدونم چه حکمتیه هروقت میام سایت،این تیکه شعر مدام تو ذهنم اکو میشه:سرزمییییینِ عجایب،کی غایبه کی حاضر😑😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه رو ميندازه تو اتاق خودش قرص برنج ميخوره بعدشم خانوادش مثلا ابروداري كردن نگفتن خودكشي كرده گفتن ...

واای چه بد

بدترین نوع خودکشی همین قرصه برنجه

الهی بمیرم چی کشیده تا تموم کنه

2728
آره....شبا دیر میاد بددهنی میکنه، الان هنوز نیومده

من با خونوادش که کلی مشکل داشتم خیلی دخالت میکردن،خودشم میشه گفت تاحدودی دهن بین و بچه ننه بود،پز دخترای فامیلشونو بده و...خلاصه یه همچین چیزایی،ودراخر اعتیاد به ترامادول

تازه اینکه چرا جدا نمیشن به کنار اینکه پیشنهاد طلاق میدی و بقیه میان میریزن سرت رو نمیدونم کجای دلم ...

منو میگی؟؟ من واسه کسایی ک طلاق اخرین راه حلشونو اما جدا نمیشن گفتم.

گفتم ک باید برن مشاوره شاید مشکلشون حل بشه. اما طرف میگه ۲۰ ساله شوهرم بهم نگاهم نمیکنه. هر روز صورتم از دستش کبوده. روی صحبتم با اوناس

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون

شوهرم بچه طلاقه از دوسالگی زیر دست نامادری بوده .مادرش و پدرش سر دخالتای الکی خانواده مادریش از هم جدا شدن .الان شوهرم یه آدم عصبی و بداخلاقه و پره عقده .

از دریا آموختم هرکس که از حدش گذشت غرقش کنم .
بابا بعضی مردا روانین اصن طلاق نمیدن دادگاهی طرف یهو ۴ سال میکشه زنه اسیر با بچه چه بی بچه همش تو ا ...

میارزه ولی. ۵ سال صبر کنه واسه طلاق اما یه عمر از دستش راحت بشه

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون
من با خونوادش که کلی مشکل داشتم خیلی دخالت میکردن،خودشم میشه گفت تاحدودی دهن بین و بچه ننه بود،پز دخ ...

منم باخونوادش مشکل دارم....ولی شوهرم سر اونا با من دعوا نمیکنه

میگه خودتون میدونین

ولی رفتارای مامانشم بی تاثیر نیس

بازایستید و بدانید ک من "خدا" هستم....
مثل منی منم دلم میلرزه ولی چندروز دیگه جدی اقدام میکنم

ای بابا....من چهارماهه خونه بابامم ندیدمش یکشنبه قراره مشاوره طلاق توافقیمونه ....دلم کلییی براش تنگ شده یعنی اصن نمیدونم چجوری باهاش روبروشم یعنی ،کاش فقط زودتر تموم شه اینروزا

استارتر عزيزم اميدوارم هيچوقت تو موقعيتش قرار نگيري

شايد باورت نشه من وكيل دادگستري هستم ده سال پيش هم كه ازدواج كردم وكيل بودم  سه سال اول زندگيم جهنم بود شوهر بهونه گير با اخلاقاي عجيب غريب هركاري ميكردم اين ادم از من و زندگي راضي نبود و جدايي ميخاست.من پول خوب درمياوردم خونه و ماشين از خودم داشتم حتي از قبل از ازدواج .كوه اعتماد به نفس هم هميشه بودم.خانوادم به شدت پشتم بودن براي طلاق.سوادشو هم داشتم و ميتونستم قانوني هم بيچارش كنم بچه اي هم در كار نبود.به طلاق خيلي فكر ميكردم اما اما از لحاظ احساسي نميتونستم عمليش كنم دل كندن سخت بود.خيلي صبوري كردم و جوابشو هم گرفتم و شوهرم كم كم زير و رو شد واقعااا و الانا هميشه ازم عذرخواهي ميكنه بابت اون سال ها و جبران هم كرده.ميخام بهت بگم طلاق گرفتن براي هيچ زن يا مردي تو هيچ موقعيتي واقعااا اسون نيست 

2706