2733
2734
عنوان

چرا طلاق نمیگیرید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1358 بازدید | 116 پست

من کاملا با حرفات موافقم . خودمم خودمو کوه اعتماد بنفس و قدرت میدونم با کمال تحکم هم زندگی رو که نمیخواستم ترک کردم . حرف مردم هم برام پشیزی ارزش نداره ولی نهایتا یه ادمم با ضعفهای زیاد .منم سعی میکنم قوی باشم و محکم ولی امان از جهل مردم اماننننن . من تو اشناها و دورووریام ندیدم و نشنیدم ولی همین الان تو تاپیک بغلی یه چیز خوندم مخم سوت کشید خانمه برگشته میگه زنهای مطلقه تشنه رابطه ان و خودشونو به همه میچسبونن . خدایی امپر چسبوندم با اینکه هیچ وقت تند برخورد نمیکنم با این خانم نتونستم اروم برخورد کنم . نصف بیشتر کسایی که طلاق نمیگیرن هم به نظر من قدرت رویارویی به این قبیل عقاید پوسیده رو ندارن .من که ادعای قوی بودنم میشد کم اوردم تو جواب این بشر بی مغز

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...
دوست ندارم راهنمایی بد کنم چون مشاور نیستم. برو پیش مشاور تا راهنمایی درست بگیری. حتی میتونی آنلاین ...

زندگی واسم از جهنمم بدتره....

دوسش دارم فکرمیکنم بدون اون دنیا مختل میشه

اون دوسم داره ولی ی کارایی میکنه، ی حرفایی میزنه نمیتونم هضمش کنم

بازایستید و بدانید ک من "خدا" هستم....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ای که تو جو متشنجه چی؟ خلقیات بد نداره؟ اتفاقا طلاق برای یسریا آرامش میاره مخصوصا بچه

چرا داره ولی الان سر هر چیز بیخود طلاق پیشنهاد میدو و طلاق میگیرن. 

من میگم باید تموم راه هارو رفت بعد به جدایی فکر کرد

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
مشاور باید برن. حتی شده آنلاین و یواشکی. اونا بهتر راهنمایی میکنن. من روی صحبتم با کسایی ک شوهرشون ه ...

خب بعضیام حمایت خونواده رو ندارن تحصیلات ندارن استقلال مالی ندارن چیکار کنن بیچاره ها مجبورن بسوزنو بسازن،کم نیستن همچین موردایی 

2731
چجوری خودکشی کرد؟ بچش چیشد؟

بچه رو ميندازه تو اتاق خودش قرص برنج ميخوره بعدشم خانوادش مثلا ابروداري كردن نگفتن خودكشي كرده گفتن تصادف كرده ولي وقتي ديدن شوهره حتي سرخاك نيومد زيونشون باز شد كه اره فلان شده دختره ام الان دست باباشه بيچاره

مشاور باید برن. حتی شده آنلاین و یواشکی. اونا بهتر راهنمایی میکنن. من روی صحبتم با کسایی ک شوهرشون ه ...

مثل پدرومادر همسرمن 

چندین ساله حتی بهم سلامم نمیدن 

شوهرم میگه کاش جداشده بودن وما اینقدر عذاب نمیکشیدیم وبی احترامی نمیدیدیم 

آخرشم منت میذارن که بخاطر بچه جدانشدیم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
کسی بچه داره و زندگیش اوضاعش خرابه ..چه طلاق بگیره چه طلاق نگیره اون بچه از لحاظ روحی و تربیتی از دس ...

پس میتونه خودشو به ارامش برسونه. اونجوری مادر بهتری میشه واسه بچش و میتونه مشکلاتشو درمان کنه

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون
2738
خب بعضیام حمایت خونواده رو ندارن تحصیلات ندارن استقلال مالی ندارن چیکار کنن بیچاره ها مجبورن بسوزنو ...

بازم راه خلاصی هست. اونا دیگه خوشونو سپردن به باد ک هر طرفی میوزه اونارم ببره. میتونه بره کارگری کنه اما زیر دست یه نامرد نباشه. 

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون

عزیزان فقط مشکل از بی سیاستی وبی برنامگی کشورمون... اینقدر ما خانومارو ترسوندن و تو قوطی کردن و آقایونو شیر کردن رو سر ما.... الان ی خانوم تنها میتونه پیاده بره تا داروخانه پوشک و شیرخشک بگیره؟! 99 درصد ترس و وحشت مارو میگیره... این فقط ی مورده... ما حتی این موقع می‌ترسیم آژانس هم بگیریم از راننده باید بترسیم

طلاق گرفتن آسون نیست و تبعات خودشم داره.  یجور میگین انگار مثل ٱب خوردنه.  برین یه سر به ...

دوستم بچه طلاق بود

زیر دست زن بابا بزرگ شد

چون مادرش میخواست جوونی کنه دوسپسر داشت

دوستم چه گناهی کرده بود کتک میخورد 

بزور دادنش به پسر عمه معتادش

خداروشکر طلاق گرفت راحت شد

با یکی دیگه  ازدواج کرد 

پسر بازی مادرش زندگی اینو خراب کرد 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706