2737
2734
عنوان

چرا طلاق نمیگیرید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1358 بازدید | 116 پست
طلاق نميگيرن بعضيا به جهنم اخهههه چرا خودكشي ميكنيد

وای یه شهری روسایت الف زده بودکه کلی زن هرسال بخاطراخلاق شوهرایابرادرشوهریاپدرشوهراشون خودسوزی میکنن

ازاول امسال تاحالاهم11نفرخودسوزی کرده بودن

همه هم جووون وهمه چندتابچه داشتن

حتی یکیشون یه هفته دیگه وقت زایمانش بوده فقط هم25سال داشت بادوتابچه دیگه

اصلایه وضعی

وقتی این روخوندم تایه هفته حالم بدبود

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طلاق گرفتن آسون نیست و تبعات خودشم داره.  یجور میگین انگار مثل ٱب خوردنه.  برین یه سر به ...

آیا شاهد شکستن دست مادرش باشه آرامش میگیره؟؟ آیا هر روز صورت کبود مامانشو ببینه یا هر شب ببینه که مادرش با اشک میخوابه ، یا ببینه پدرش داره با دختر جوون لاس میزنه آرامش داره؟؟

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون
طلاق گرفتن آسون نیست و تبعات خودشم داره.  یجور میگین انگار مثل ٱب خوردنه.  برین یه سر به ...

بچه ای که تو جو متشنجه چی؟

خلقیات بد نداره؟

اتفاقا طلاق برای یسریا آرامش میاره مخصوصا بچه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2728

حالا اینو ول کن بگو چرا قبل ازدواج چشمتون رو همه چی میبندن، تو عقد میبینن طرفشون داغونه ها میگن درست میشه و خودشونو گول میزنن، انگار از ترس تنها موندن خودشونو میندازن تو چاه!!! از اونورم میزنن به در تنبلی و دنبال درس و کار نمیرن که زن اذیت میشه کار کنه! اینجوری واقعا خب فقط باید عروس شه دیگه، تنها نمیتونه زندگی کنه! نتیجه ش میشه این همه ازدواجای ناجور

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
2738
منم نمیتونم طلاق بگیرم......نمیدونم چرا خیر سرم ادعام میشه با اراده م

دوست ندارم راهنمایی بد کنم چون مشاور نیستم. برو پیش مشاور تا راهنمایی درست بگیری. حتی میتونی آنلاین مشاوره بشی. اگه زندگی برات جهنمه جدا شو . به خودت یه فرصت بده شاید درای خوشبختی روت باز بشه

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون
بابا بعضی مردا روانین اصن طلاق نمیدن دادگاهی طرف یهو ۴ سال میکشه زنه اسیر با بچه چه بی بچه همش تو ا ...

آره متاسفانه قوانین بر علیه زنه.مردای ایرانیم که دوست دارن اذیت کنن چون بهشون بر میخوره یکی ولشون کنه.و این وسط بچه واقعا جزر میکشه و روح و روانش نابود میشه طی پروسه طلاق .مادرام دلشون نازک ترجیح میدن بسوزن و بسازن‌.وگرنه برای یه خانوم کاری نداره شده بخاطر بچش کارگریم میکنه تا شکمشو سیر کنه و بزرگش کنه تنهایی

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
تا جای ممکن باید سعی بشه که مشکل زوجین حل بشه. طلاق آخرین راهه 

مشاور باید برن. حتی شده آنلاین و یواشکی. اونا بهتر راهنمایی میکنن. من روی صحبتم با کسایی ک شوهرشون ههیییچ خوبی نداره ولی زنه داره تحمل میکنه

سخته؟؟ آخه من خیلی دوسش دارم....

خیلی سخته واقعا بااینکه شاید اون اندازه من دوستم نداشت، ولی خب من خیلی وابستشمو و میتونم یگم حتی اگه حمایت خونوادتم داشته باشی بازم اذیت میشی یه جاهایی 

2706