2737
2734

هنوز نیومده تو دل‌مامانیش...ولی لباساشو فرستاده بودم متبرک بشه ب ضریحتون..امشب ب دستم رسیده...شماها ک بی قراری های رباب رو دیدین برا طفل ۶‌ماهش ...بیقراری منو هم ببینین هرچند من درحد رباب نیستم..اما پرم از حس مادرانه های رباب...واسه شماها‌ک کاری نداره یه بچه ب من بدین قول میدم تا اخر عمر نوکریتونو کنه...یه علی اصغر کوچولو ب منم بدین...دوستای گلم برام دعا کنین اقاجان لباسای نینی رو با بچم  برام فرستاده باشه ..السلام علیک یا اباعبدلله ...از علی ابن حسین هر چ بخواهی بدهد..توزرنگ باش و از او نسل علی دوست بخوا....

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ان شاالله به زودی باردار بشی...چند وقته منتظری؟

یه سال و نیمه..گلم

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
2731
یه سال و نیمه..گلم

ان شاالله اننظارت زود تموم میشه من ۱۱ ساله منتظرم برا منم دعا کن

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
الهی آمین..شوهر منم الان کربلاس و حاجت بزرگمون داشتن اولاد صالح و سالمه..برامنم با اون دل شکسته ت دع ...

حتما عزیزم اگه قابل باشم...الهی دامن من و تو و همه منتظرا سبز بشه ب زودی 

2738
ان شاالله اننظارت زود تموم میشه من ۱۱ ساله منتظرم برا منم دعا کن

الهییییییب...عزیز دلم حتما انشالله ک همین ماه خبر بارداریتو بهم بدی..انتظار خیلی سخته میفهمم

الهییییییب...عزیز دلم حتما انشالله ک همین ماه خبر بارداریتو بهم بدی..انتظار خیلی سخته میفهمم

ممنون عزیزم توکل به خدا

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
اشکم در اومد منم نی نی میخوام خدایا به همه ی ما بچه ی سالم وصالح بده

انشالله