2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادربزرگم فردا بستری میشه😔تومور داره برا سلامتیش یه صلوات بفرستین لطفا

عزیزم حدیث کسا بخون نماز حاجت امام رضا رو بخون آیت الکرسی هم یادت نره مادر منم عمل کرده واسه سلامتیش دعا کن به اطرافیانتم بگودعا کنن منم واسه مادربزرگت دعا میکنم انشاءالله صحیح و سالم بیاد بیرون خبرشو بهم بده

2728
عزیزم حدیث کسا بخون نماز حاجت امام رضا رو بخون آیت الکرسی هم یادت نره مادر منم عمل کرده واسه سلامتیش ...

عزیزم ممنونم خدا همه بیمارا رو شفا بده 

الان حال مادرتون چطوره؟؟

برا مامانبزرگم گفتهکل سیستم عصبی ازونجا عبور کرده تا ۳ماه تو بدنش تغییراتی بوجود میاد

❤دخترم زندگی منه❤

من پدرم تومور نداشت ولی نوریس داشت و بعد عمل بعد چند روز فوت کرد متاسفانه 

بعدا دیدیم همه افرادی که براشون این عمل رو کردن و فنر زدن تو رگ مغز بدون اثتثنا فوت کردن کار اشتباهیه عملش

ولی تومور انشاله که جای حساسی از مغز نباشه و سلامت بشن 

فرض کن حضرت مهدی.عج به تو ظاهر گردد/ظاهرت هست چنانی که خجالت نکشی؟/باطنت هست پسندیده ی صاحب نظری؟/خانه ات لایق او هست که مهمان گردد؟/لقمه ات درخور او هست که نزدش ببری؟/پول بی شبهه و سالم زهمه داراییت .../داری آنقدر که یک هدیه برایش بخری؟/حاضری گوشی همراه تو را چک بکند؟/باچنین شرط که در حافظه دستی نبری !/واقفی بر عمل خویش تو بیش از دگران.../می توان گفت تو را شیعه ی اثنا عشری؟؟؟     و من در میان این همه مسیحی افتخار میکنم به شیعه بودنم😍😍😍
خوب شدن؟

خوش خیم نبود. دکتری حاضر نبود عملش کنه تا اینکه حالش خیلی بد میشه میبرنش بیمارستان دیگه اونجا یه دکتر عملش میکنه الان هم باید قرص بخوره ولی فعلا که حالش خوبه. الان 20 روزه کربلا هست.

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  
عزیزم ممنونم خدا همه بیمارا رو شفا بده  الان حال مادرتون چطوره؟؟ برا مامانبزرگم گفتهکل سیستم ...

مادرم از عمل بیرون اومد الان یه یک ماهیه اما در راه رفتن مشکل دارن و در حرف زدن جای عملشون ورم کرده

خوش خیم نبود. دکتری حاضر نبود عملش کنه تا اینکه حالش خیلی بد میشه میبرنش بیمارستان دیگه اونجا یه دکت ...

امام حسین شفاش بده انشاءالله اگه در تماس هستید باهاشون بهشون بگید تو کربلا واسه مادر من دعا کنن که خوب بشه خواهش میکنم بهشون بگید اگه میتونید شفای مادرمو از امام حسین بخوان تو حرم

من پدرم تومور نداشت ولی نوریس داشت و بعد عمل بعد چند روز فوت کرد متاسفانه  بعدا دیدیم همه افرا ...

عزیزم خدا بیامرزتشون روحش شاد براشون صلوات میفرستم و فاتحه میخونم واسه سلامتی مادرم دعا کنید به اطرافیانتون بگید دعا کنند

عزیزم خدا بیامرزتشون روحش شاد براشون صلوات میفرستم و فاتحه میخونم واسه سلامتی مادرم دعا کنید به اطرا ...

براشون صلوات فرستادم 

انشاله که سالم و سلامت بشن 🌸🌸🌸

فرض کن حضرت مهدی.عج به تو ظاهر گردد/ظاهرت هست چنانی که خجالت نکشی؟/باطنت هست پسندیده ی صاحب نظری؟/خانه ات لایق او هست که مهمان گردد؟/لقمه ات درخور او هست که نزدش ببری؟/پول بی شبهه و سالم زهمه داراییت .../داری آنقدر که یک هدیه برایش بخری؟/حاضری گوشی همراه تو را چک بکند؟/باچنین شرط که در حافظه دستی نبری !/واقفی بر عمل خویش تو بیش از دگران.../می توان گفت تو را شیعه ی اثنا عشری؟؟؟     و من در میان این همه مسیحی افتخار میکنم به شیعه بودنم😍😍😍
2706