2733
2734

عزیزم بایدمورفولوزیش بالای 60باشهتابارداری رخ بده

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اونم من    

دیگه خودتودست کم نگیردکترجان 

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
2738

سلام منم حس میکنم شوشو اسپرمش مشکل داره دوتا دکتر هم گفتن بره از بده ولی نمیره قلیون میکشه. مشروب ام میخوره چیکار کنم میتونم خودم تقویتش کنم چیا واسش خوبه. البته من یه سقط هم داشتما

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
نه من آزمایشم مشکل نداشت فقط دکتر واسم سونو نوشت میترسم برم 😑

عزیزم شماحتماآزمایشتوانجام بده بیاعکسشوبزارتامن و دوستام ک پزشکی قبول شدیم ازمایشت تفسیدکنیم

عزیزم شماحتماآزمایشتوانجام بده بیاعکسشوبزارتامن و دوستام ک پزشکی قبول شدیم ازمایشت تفسیدکنیم

عزیزم من بارداری اولم پوچ شد.رفتم دکتر فقط یه سری ویتامین واسمون نوشت اونارومصرف کردیم ولی الان سه ماهه که اقدام میکنم وباردارنمیشم.بنظرت صبرکنم یابرم دکتردیگه؟

2706