2733
2734
عنوان

خانومیو مشناسین اینجوری باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 831 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من در حد تهدید شب خونه راهت نمیدم ..ولی خودش کلید میندازه میاد تو😂😂😂😂😂یبارم از خونه انداختمش بیرون از بس مثل پیرمدا از ترک دیوار هم ایراد میگرف...البته همش با شوخی خنده ..

دخترم یعنی دنیام همسرم یعنی زندگیم
من گاهي شوخي ميگم اين خرفو ك حالا بعد تو خونه بهت ميگم

واقعا جدی میگی 😐😐 من اگه زن آیندم البته تو صورتم اخم کنه می میرم . میخوام رویایی ترین زندگیم رو بسازم نمیگم بی مشگل مشگل همیشه هست ولی طوری که خودش درک کنه ولی رویایی زندگی کردن حرف همو تو نگاه هم خوندن فرق میکنه 

چجوریه؟تعریف کن ازش

ب شوهرش پیش ما میگفت بریم خونه حسابتو میرسم..چشاتو در میارم

عمومم آقا نجیب

کلا زنش ک خالمم میشه دیوونه میوونه میزنه..کودک درونش خیلی بازیگوشه

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2738

آره خواهر شوهرم 😥جلو چشمم به شوهرش گفت گ ه بخور،خفه شو برو خونه.شوهرش هم هيچى نگفت فقط از خجالت سرخ شد و رفت.بارها هم ديدم كه تو جمع شوهرش و مسخره ميكنه يا ميپره وسط حرفش يا حرفايى مثل تو كه حاليت نيست،تو چه ميفهى...ميزنه

آره خواهر شوهرم 😥جلو چشمم به شوهرش گفت گ ه بخور،خفه شو برو خونه.شوهرش هم هيچى نگفت فقط از خجالت سرخ ...

این زن رو باید بندازی جلو سگ .از زنهای این شکلی نفرت دارم .دیدم زن تف گنده تو جمع انداخته تو صورت شوهرش میخواستم زن رو بزنم تیکه تیکه ش کنم

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون
واقعا جدی میگی 😐😐 من اگه زن آیندم البته تو صورتم اخم کنه می میرم . میخوام رویایی ترین زندگیم رو بس ...

با اخم ك نه با خنده

ولي شوخي ميكنه مثلن ي چيزي ميگه تو جمع 

روياهم خوبه ادم داشته باشه

ولي ازدواج هيچ قسمتيش رويايي نيس

2706