2733
2734
عنوان

فردا قراره برم زندان😭

784 بازدید | 27 پست

فرداشب بازشوهرم داره به زور میبرتم خونشون

بازتیکه های مادرشوهرم و بدجنسیاشوبایدتحمل کنم😭

قراربود بیایم خونه ما پدرشوهرم داره میره مسافرت مادرشوهرم تنهامیشه مابایدبریم اونجا😒😒

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
گرخیدم

والا زندان برم بیشتربهم خوش میگذره

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺

واقعاجاخوردم😲

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2738
فکرکردم واقعاداری میری زندان

اونوول کنید لپ مطلبو بچسبید😁

وای ترسیدم دوستم 

حالاهمه چسبیدن به زندان کلا برنامه عوض شد😂

اونوول کنید لپ مطلبو بچسبید😁

لپش ترسناک بود😩

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2706