2703
2553
عنوان

مامانای مهربون بیاین یه لحظه

76 بازدید | 11 پست

لباس سایز ۰۰

سایز صفر 

سایز ۱

از هر کدوم چند دست لازمه؟چه تیکه هایی؟۰۰ برا همه لازم میشه؟

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

لباس صفر 1دست نهایت 2دست بخر چون یکی دوماه اول رشد نی نی خیلی سریع کوچولو میشه بهش لباس سایز بزرگتر بخر 

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم   چونکه کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن تمام خیابان هاست  ....مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته  ..هر داغی روزی سرد میشود ولی پخته هیچ گاه خام نمیشود  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

صفر فقط یه دست چون تا یه ماه بیشتر تنش نمیشه.یک دستم یک بگیر. که اگه صفرش چرک شد از یکش استفاده کنی.دو دست دو بگیر بقیشو هم سه. من چون دوتا پشت سر هم آوردم تجربه دارم. لباسای سیسمونی دخترم همش نو مونده. چون زیادی گرفتم

مهربان باش شاید فردایی نباشد....... 
2720
لباس صفر 1دست نهایت 2دست بخر چون یکی دوماه اول رشد نی نی خیلی سریع کوچولو میشه بهش لباس سایز بزرگتر ...

پس خوبه 

یه دست صفر خریدم،شلوار یه سرهمی آستین کوتاه و یه مانتویی 

یه دست هم ۰۰ خریدم

سایز یک بیشتر بگیرم ؟ مثلا چند دست؟

صفر فقط یه دست چون تا یه ماه بیشتر تنش نمیشه.یک دستم یک بگیر. که اگه صفرش چرک شد از یکش استفاده کنی. ...

یعنی واقعا یه دست صفر و یه دست یک کم نیس؟؟ من هی فکر میکردم چند دست از هر کدوم باید بخرم

شامل چه تیکه هایی باشن خوبه؟

پس خوبه  یه دست صفر خریدم،شلوار یه سرهمی آستین کوتاه و یه مانتویی  یه دست هم ۰۰ خریدم س ...

یک هم یکی دو دست بخر ولی میگم که برای بچه نباید همون سایز تن خودشو بپوشونی همیشه باید یه سایز بزرگتر براش بگیری چون تو باید لباساش عوض کنی درآوردن وپوشندش راحت تر میشه اگه یه سایز بزرگتر باشه نی نی هم اذیت نمیشه 

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم   چونکه کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن تمام خیابان هاست  ....مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته  ..هر داغی روزی سرد میشود ولی پخته هیچ گاه خام نمیشود  
یک هم یکی دو دست بخر ولی میگم که برای بچه نباید همون سایز تن خودشو بپوشونی همیشه باید یه سایز بزرگتر ...

آهان آره کاملا درسته پس خوبه سایر صفر نمیخرم دیگه 😚😚😚

مرسی عزیزم به نکته خوبی اشاره کردی

2714
یعنی واقعا یه دست صفر و یه دست یک کم نیس؟؟ من هی فکر میکردم چند دست از هر کدوم باید بخرم شامل چه تی ...

من برا پسرم که شش ماهشه یه دست صفر گرفتم حالا شما اگه دوس داری بجای یه دست یک دو دست بگیر. جاریم الان پسرش یه ماهشه یک به زور تنش میشه. جلو دکمه زیر کمه شورت کلاه زیرپوش نیم استین

مهربان باش شاید فردایی نباشد....... 
من برا پسرم که شش ماهشه یه دست صفر گرفتم حالا شما اگه دوس داری بجای یه دست یک دو دست بگیر. جاریم الا ...

ای جونم

خداحفظش کنه😘😘

پس دیگه لباس نمیخرم مچکرم دوست عزیز