2733
2734
عنوان

نامزدم 2ماهه ازم فاصله گرفته

370 بازدید | 9 پست

سلام خانوما دختری 21 ساله هستم ک نلمزدم 24سالشونه خیلی پسراجتماعی و بشاش و پرکاریه ولی خب من رو تشویق کرد ب سمت هنر کارایی ک دوست داشتم ...ولی کمو بیش تومحیط اموزشی ک خاندم جمع بودن بهش گیردادم ک چرامیخندی همش دوس ندارم فعالیت روی کارفلان خانوم انجام بدی...ایناباعث شده بگه بدبینم و شکاکم اما خب اون ک سو نیت زناروشاید ندونه چون خودش نظرنداره فکرمیکنه همه مثل خودشن امامن میفهمم رفتار زنارو یادخترا...الان2ماهه ک فاصله ازم گرفته میگه تو محدود میکنی من زندونیت نیستم خیلیم لجبازه و حساس میگه دلمو شکوندی بااین گیردادنات من پسرم فرق داره اماتودختری باید نجیب تررفتارکنی.هرچنداینم بگم خندش درحد مسخره کردن افرادیه که حرمت خودشونو نگه نمیدارن نامزدم ایستگاهشون میکنه امامن همونم دوس نداره باشه چیکارکنم نامزدم میگه دلسرد شدم ازت مهرت کمرنگ شده تودلم😢😢ازطرفی میگم باهاش ی مدت حرف نزنم ولی میگه اگه قراره حرف نزنی هم بهتره جدابشی(تحمل دوریمو نداره حتی اگرم بحث کنه باهام دوست داره باشم حتی پیامکی)چجوری رفتارکنم بنظرتون؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم بخاطر گیر دادن کسی علاقش از بین نمیره اینا توجیه!هرکی کسیو دوس داشته باشه مسلما جایی حساس میشه.خود من خیلی حساسم دلیل نمیشه طرف سرد شه باید درست کنه وقتی شما دوس نداری فلان کارشو!

جالب است ثبت احوال همه چیز را در شناسنامه ام نوشته جز احوالم...

اونم باید یکم رعایت کنه ینی چی دلمو شکوندی اگ قرار باش سر هرچی دل بشکنه ک دیگ زندگی ها دوم نمیاره تو خوشت نمیاد بهش تذکر دادی اونم باید احترام بزاره بهش الان تنها نیس ک بگ اره میگم میخندم و نظری ندارم بهش الان ت هستی ت وجود داری باید بهم احترام بزارین و نظرات همدیگ براتون مهم باش

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
2738
میگه که ادماهمشون کامل نیستن که باید ساخته بشن همش فکرمیکنم این رفتارش کنارهمه رفتارای خوبی ک داره ب ...

این اخذین پیامشه داده ب مامانم چنددقیقه پیش خیلی ناراحت شدم 

اونم باید یکم رعایت کنه ینی چی دلمو شکوندی اگ قرار باش سر هرچی دل بشکنه ک دیگ زندگی ها دوم نمیاره تو ...

عزیزم میگه من ازعرفم خارج نشدم توزیادی سطحی نگری الکی بزرگش میکنی