2737
2734
عنوان

هرشب صدای گرگ میاد

4042 بازدید | 160 پست

دوستان منزل ما روبروی جاده کمربندی هستش والان چند شبه صدای زوزه گرگ میشنویم واقعا خیلی وحشتناکه و ترسناک نمیدونیم سگه یا گرگ فقط شب تا صبح زوزه میکشه.3 4 شب پیشم مهمون داشتیم کلی اونا ترسیدن واقعا باید چکار کنیم کسی راهی بلده.نمیدونه چرا حیوون اینجوری میکنه یا ممکنه سگ.باشه ولی زوزه میکشه؟؟؟!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

گرگ کجا بود آخه سگن زوزه میکشن عین صدا گرگ میشه

کاری نمیخواد بکنین سگ شبا زوزه میکشه پارس میکنه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2738

سگ خانم نترسید شما شب برای دور کردن از ما بهترون اینکار ها رو میکنن به نفعتونه شما که خونتون دم بیابون و جادست بهترین حالت بودن سگ در اطراف برای دور کردن همچین مسائلی صدا میده یعنی داره دورشون میکنه

آقا هستم🕵️‍♂️

بیابونه؟گرگ تو شهر نمیاد معمولا کجایید؟اگرم باشه اونم داره زندگیش رو میکنه

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

سگ سانان و گرگ سانان همینن

ما هم کنار دامنه چالوس زندگی می کنیم حومه کرج

شب تا صبح صدای پارس سگ ها، زوزه گرگ و شغاله

کلا موجودات شبن، روزا استراحت می کنن شبا نگهبانی می دن، سر قلمرو می جنگن و ...

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2706