2703
2553

اول مسافرمون به مامانم زنگ زد قطع شد دوباره خودم زنگ زدم یه الو شنیدم باز قطع شد. اما صدا انگاری فرق داشت صدای کسی دیگه بود. الانم میگیرم میگه شماره مورد نظر اشتباهه. بنظر شما ممکنه خط رو خط شده باشه؟

إنني لا أخبر أحدًا بك ، لكنكَ تفيض من عينايْ 🪐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

خط رو خط میشه  ماهم مسافر داشتیم یه هفته بی خبر بودیم. چیزی نیست برمیگردن

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
ما نزدیک 50 نفر رفتن هیچ نگران نباش اصلا آنتن دهی خوب نیس همشونم سلامت برگشتن چهارنفرشونم فردا میان ...

الحمدلله. ان‌شاءالله همه مسافرا سالم و سلامت برگردن

دوست منم اونجاست امروز زنگ زدم یه مرده جواب داد. بعدش هرچی زنگ زدم نمیگرفت. گفتم حتما موبایلش رو گم ...

مثل ما دیگه. بار دوم ک زنگ زدم یه مرد عرب بود انگاری. ان‌شاءالله سلامت برگردن

2706