1619
1605

اول مسافرمون به مامانم زنگ زد قطع شد دوباره خودم زنگ زدم یه الو شنیدم باز قطع شد. اما صدا انگاری فرق داشت صدای کسی دیگه بود. الانم میگیرم میگه شماره مورد نظر اشتباهه. بنظر شما ممکنه خط رو خط شده باشه؟

إنني لا أخبر أحدًا بك ، لكنكَ تفيض من عينايْ 🪐

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

ما نزدیک 50 نفر رفتن هیچ نگران نباش اصلا آنتن دهی خوب نیس همشونم سلامت برگشتن چهارنفرشونم فردا میان خیالت راحت

خَرِتون که از پُل گذشت زیر حرفتون نزنین.... خره دیگه یهو دیدین برگشت....                       
1522

دوست منم اونجاست امروز زنگ زدم یه مرده جواب داد. بعدش هرچی زنگ زدم نمیگرفت. گفتم حتما موبایلش رو گم کرده ولی ۱ ساعت پیش خودش زنگ زد اونم باز انقدر قطع و وصل شد نشد حرف بزنیم

براي مامان شدن منتظرا يه صلوات بفرستين لطفا 😘 (مخصوصا خواهرم)

خط رو خط میشه  ماهم مسافر داشتیم یه هفته بی خبر بودیم. چیزی نیست برمیگردن

انواع پالتو مانتو روسری و... با کیفیت عالی و قیمت مناسب. کانال ما @sahelmezoonیپج اینستاگراممون هم با ایدی sahel.mezoon با مدت زمان فعالیت بیشتری از کانال در خدمت شماست. بهمون سر بزنید😍😍😍
1614
ما نزدیک 50 نفر رفتن هیچ نگران نباش اصلا آنتن دهی خوب نیس همشونم سلامت برگشتن چهارنفرشونم فردا میان ...

الحمدلله. ان‌شاءالله همه مسافرا سالم و سلامت برگردن

دوست منم اونجاست امروز زنگ زدم یه مرده جواب داد. بعدش هرچی زنگ زدم نمیگرفت. گفتم حتما موبایلش رو گم ...

مثل ما دیگه. بار دوم ک زنگ زدم یه مرد عرب بود انگاری. ان‌شاءالله سلامت برگردن

1523
الحمدلله. ان‌شاءالله همه مسافرا سالم و سلامت برگردن

خیالت راحت  همه سالمن هیچ خبری نیس ما که حتی صداشونم نشنیدیم کلا خط عراق مشکل داره

خیالت راحت  همه سالمن هیچ خبری نیس ما که حتی صداشونم نشنیدیم کلا خط عراق مشکل داره

چند تا دانشجوی تحصیل کرده امسال پر پر شدن.. دلم برا خانواده هاشون خونه. خدا کنه زودتر برگردن نفس راحتی بکشیم.مرسی از دلداریت گلم

چند تا دانشجوی تحصیل کرده امسال پر پر شدن.. دلم برا خانواده هاشون خونه. خدا کنه زودتر برگردن نفس راح ...

انشاالله سلامت برمیگردن نگران نباش امام حسین خودش مراقب زائران هست

1628