2733
2734
عنوان

خانومای متاهل لطفا به خودتون برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 7452 بازدید | 163 پست

❤️همسرتان را اسير خود كنيد

👗یه لباس مرتب و خوشگل

💄یه آرایش ملایم و یه عطر خوشبو

قبل از اومدن همسرتون

👄یه استقبال گرم و با لبخند و مهربونی

🍺یه نوشیدنی گرم یا خنک بسته به علاقه شوهرتون

😉موقع اومدنش به خونه معجزه میکنههههههه

👌فقط یک نکته را فراموش نکنید... آراستگی کلامی بر همه چیز اولویت دارد... کلام نا زیبا علاوه بر گذاشتن زخم بر دل همسر.. وجهه خود شخص را تخریب میکند... یک زن همیشه مثل یک ملکه، زیبایی کلام داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در ادامه شاهد پست خانومایی هستیم که روزی چهار بار میرن حموم..

😂😂😂

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
2731

مردی ک بزور میرع حموم.. مسواک نمیزنه..چی ..زنا بیشتر از مردا بخودشون میرسن ..مرد کثیفم هس...عوووق

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏

واقعا خانوم اینجا هست ده ساعت تو اینجا میچرخه و پست میزاره ار مادرشوهر و خواهر شوهر بدبختس. بعد یه دوش نمیگیره. بعد  شوهر بدبختش چه گناهی داره که باید بوی بد اونو تحمل کنه. بعد تاپیک میزنه شدهرم خیانت کرد و..... و 

من انقد حموم میرم شوهرم بهم میگه مرغابی😐😐😂😂

میگه تمیزی به تو گفته غلط کردم😁

یه روز بهش گفتم از ۱ تا ۱۰ به تمیزیه من چند میدی؟؟😜

گفت ۲۰😍👌🏻 انقده ذووووووق کردم که نگو  

❣🖤مهربانی رسمِ دل های پاک است🖤 ❣
2738
در ادامه شاهد پست خانومایی هستیم که روزی چهار بار میرن حموم..

وقتی داشتم رو قلب میزدم لایکت کنم 2نفر لایک کرده بودن

تا زدم شد 10لایک

دستم سبکه هاااااا

دلیل میبافم برای عشق،برای چیزی که نمیفهمم

وای قربون دهنت😐

من اینجا خیلیا رو میبینم اصلا به خودشون اهمیت نمیدن مخصوصا از وقتی بچه دار میشن دیگه کلا خودشون رو رها میکنن چاق میشن زشت میشن به خودشون نمیرسن بعد تاپیک میزنن که شوهرم دوستم نداره خب لعنتی چرا باید دوستت داشته باشه وقتی انقدر شلخته ای😑😑😑

من یه بچه کوچیک دارم به همه کارای خونم میرسم و خونم همیشه دسته گله

دخترم رو یک روز در میون حمام میکنم و روزانه چندین بار لباساشو عوض میکنم

خودم هر روز دوش میگیرم و اگر غذای سرخ کردنی درست کنم بعد از اونم باز دوش میگیرم که میشه روزی 2 بار

استخر و آرایشگاه و اپیلاسیون و مانیکور و ورزش و خرید و گشت و گذار و....... هم سر جای خودشه

غذامم همیشه به بهترین شکل آماده اس

به همسرمم میرسم و روابط خیللللللی گرمی داریم

بعد اینجا خیلی ها رو میبینم یه غذا نمیپزن میگن حال نداریم😐بهش میگم دوش بگیر میگه موهام بلنده😑انگار ما کچلیم😂بهش میگم رژیم بگیر میگه بچه شیر میدم😐😐😐😐خب لعنتی ما هم بچه شیر دادیم😑من توی دوران شیر دهیم رژیم گرفتم و 20 کیلو کم کردم و ماشالله شیرم هم همیشه روان بود

چی بگم بخدا فقط از دست بعضیا باید جز جیگر خورد😩

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706