2726
عنوان

خانومای متاهل لطفا به خودتون برسید

7447 بازدید | 163 پست

چیه از صب تا شب سر گاز و بوی بد نیدید. البته اولش بگم بلانسبت همه.  بع نظافت خودتون اهمیت بدید. شستن و تمیز کردن جای خود. ترگل بودن جای خود. بیچاره همسراتون گناه دارن  امروز خانومی از بستگان دیدم. بچه رو لباس کثیف کرده موهاش چربه و میگه کتر داشتم نشد حموم برم و شاغلن و از این حرفا  . بعد پاشده اومده مهمونی . نکرده خانوم یه دوش بگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خونه مادحمامش بیشتر از سرویس بهداشتی نطافت میشه انقدر ک ازش استفاده میشه😄چجور میتونن خودشونو تحمل کنن🤭😕🥴

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…

عه بانوی لاکچری سایت

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

من همیشه ب خودم میرسم ب قدری ک شوهرم میگه تومگه توخونه چیکارمیکنی همیشه درحال رسیدن ب خودتی حالادوتابچه کوچیکم دارما

خدایاهزارآرزوطلبکارم ویک مرگ بدهکار...یاطلبم رابده یاطلبت رابگیر  

برای من دعا کنین 

درحال درمان وسواسم

خیلیییییی داغونم

روزی دوبار میرم حموم

دیگه خسته شدم

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏

اخرین باری ک ارایش کردم یادم نیست بیشتر از یک ماهه ارایشگاه نرفتم شدم مثل سوگلی های قاجار 

خودم حالم از خودم بهم میخوره چه برسه شوهره بیچارم. 

40 روزه زایمان کردم از اندام ک افتادم از قیافه و تمیزی خونه و غذای خوشمزه....... 

کلا زندگیم تغیر کرده! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2706