1464
1459
عنوان

خانومای متاهل لطفا به خودتون برسید

2524 بازدید | 163 پست

چیه از صب تا شب سر گاز و بوی بد نیدید. البته اولش بگم بلانسبت همه.  بع نظافت خودتون اهمیت بدید. شستن و تمیز کردن جای خود. ترگل بودن جای خود. بیچاره همسراتون گناه دارن  امروز خانومی از بستگان دیدم. بچه رو لباس کثیف کرده موهاش چربه و میگه کتر داشتم نشد حموم برم و شاغلن و از این حرفا  . بعد پاشده اومده مهمونی . نکرده خانوم یه دوش بگیره

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1475

عه بانوی لاکچری سایت

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

من همیشه ب خودم میرسم ب قدری ک شوهرم میگه تومگه توخونه چیکارمیکنی همیشه درحال رسیدن ب خودتی حالادوتابچه کوچیکم دارما

خدایاهزارآرزوطلبکارم ویک مرگ بدهکار...یاطلبم رابده یاطلبت رابگیر  
1449

برای من دعا کنین 

درحال درمان وسواسم

خیلیییییی داغونم

روزی دوبار میرم حموم

دیگه خسته شدم

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 درحال حاضر عاشق یه آقای جنتلمن و خاااااااصم که امیدوارم زودتر بهش برسم❤️❤️❤️❤️ اگه توی این شلوغی سایت امضامو خوندی دوستم برای آرزوم صلوات بفرست🌹🌹🌹🌹به امید روزای خوب برای همه

در ادامه شاهد پست خانومایی هستیم که روزی چهار بار میرن حموم..

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرم💙  نفسم: 💙پسرم💙 عمرم: 💙پسرم💙 وجودم: 💙پسرم💙 قلبم: 💙پسرم💙 تموم زندگیم: 💙پسرم💙 باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶  تیکر تولد داداشِ گل‌پسرم😍👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙

اخرین باری ک ارایش کردم یادم نیست بیشتر از یک ماهه ارایشگاه نرفتم شدم مثل سوگلی های قاجار 

خودم حالم از خودم بهم میخوره چه برسه شوهره بیچارم. 

40 روزه زایمان کردم از اندام ک افتادم از قیافه و تمیزی خونه و غذای خوشمزه....... 

کلا زندگیم تغیر کرده! 

😶 فقط میخاستم امضا داشته باشم همین 😶
1474

❤️همسرتان را اسير خود كنيد

👗یه لباس مرتب و خوشگل

💄یه آرایش ملایم و یه عطر خوشبو

قبل از اومدن همسرتون

👄یه استقبال گرم و با لبخند و مهربونی

🍺یه نوشیدنی گرم یا خنک بسته به علاقه شوهرتون

😉موقع اومدنش به خونه معجزه میکنههههههه

👌فقط یک نکته را فراموش نکنید... آراستگی کلامی بر همه چیز اولویت دارد... کلام نا زیبا علاوه بر گذاشتن زخم بر دل همسر.. وجهه خود شخص را تخریب میکند... یک زن همیشه مثل یک ملکه، زیبایی کلام داره

در ادامه شاهد پست خانومایی هستیم که روزی چهار بار میرن حموم..

😂😂😂

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤
1450