2703
2553
عنوان

خانوما دگ دارم از دست شوهرم و خواهرم دیوانه میشم..😠😠😠۸شحن۹

| مشاهده متن کامل بحث + 24663 بازدید | 296 پست
کاملا موافقم باهات . من توی زایمانم یه فکرایی میکردم که الان بهش فکر میکنم خنده م میگیره

😂😂😂.حالا من زایمان رو درک نکردم چطوریه.ولی پریود که میشم نامیزونم.تعجب کردم از اینکه خانومایی که خودشون این لحظه هدرو درک کردن چطور میتونن اینجوری قضاوت کنن

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تجربه داشتی ؟ به چند نفر چسبیدی ؟ چقدر بی فرهنگ و بی ادب میتونی باشی که راجع به همجنس خودت این مدلی ...

عزیزم ببخشید

شما فاطمه نیستی؟

یه دوستی دارم این جمله ای که شما گذاشتی رو امضاتو خیلی میگه

اسمش فاطمه س 😍😙

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙
استارتر الان حساس شدی خواهرت از رو ادب شوهرت رو برا ناهار دعوت کرد تازه شوهرت دعوتش رو قبول نکرد ر ...

آفففففففرین به طرز فکرت.چقد عمیق و عاقلانه فکر کردی.اخه خودمونو بزاریم جای همسرش.خواسته با این آخ جون،محبت خواهرزنشو جبران کنه و اون ناراحت نشه که نمیتونه بره.اخه اگه نظری داشت،از زیر سنگم شده میرفت پیشش.

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.
2456
تجربه داشتی ؟ به چند نفر چسبیدی ؟ چقدر بی فرهنگ و بی ادب میتونی باشی که راجع به همجنس خودت این مدلی ...

توجه نكن 

به اين دوستمون بايد گفت زمين گرده 

طلاق هم فقط واسه همسايه نيست بترس از روزي كه دامنت رو بگيره

نه به خدا.توی چت کردن چون حالت چهره معدم نیست خیلی بده.من ازش پرسیدم که مطمئن شم ببینم چه نظری دارن ...

عزيزم اصلا دليلي واسه بحث نيست 

گاهي اصلا نبايد سعي در توجيه آدما داشته باشي چون فايده نداره 

من خودم با تمام شوهر عمه هام و پسراي عمه و عمو دايي و حتي ي سري فاميلا كه از بچگي با هم بزرگ شديم دست ميدم روبوسي ميكنم اصلا اين موضوع تو فاميل خيلي عادي و حل شدس 

خودمم به كسي ثابت نميكنم نظر خيلي آدما هم واسم مهم نيست 

عزيزم اصلا دليلي واسه بحث نيست  گاهي اصلا نبايد سعي در توجيه آدما داشته باشي چون فايده نداره&n ...

راست میگین واقعا

بعضی از نظرات چقد خشنه

مثلا: بزن تو دهنش و بزن تو گوشش و پاشو ببر و ........ 

این حجم از خشونت برام عجیبه

ادم برای یه شک که اینکارا رو نمیکنه

کلا ما زنها بهتره اول رو خودمون کار کنیم مخصوصا رو اعتماد بنفسمون

و انقد ضعیف نباشیم که فکر کنیم همسرمون یه چهره بهتر یا جدیدتر یا صدای نازکتر رو به ما ترجیح میده,

اگه تو زندگی مشترک نیازای هر دو نفر برطرف بشه هیچوقت خیانتی بوجود نمیاد. منظور فقط نیازای جنسی نیست , نیاز به پذیرفته شدن, احترام , صمیمیت, تعهد, مسولیت پذیری.... جزء نیازای اصلین.

بعدشم بعد ازدواج نزدیکترین کسمون باید همسرمون باشه و دردمونو بتونیم مستقیم بهش بگیم , باید یاد بگیریم باهم حرف بزنیم نه که حال همو بگیریم یا همو ادب کنیم باید انقد دوست باشیم باهم که مواردی که ما رو اذیت میکنه راحت به همسرمون بگیم تا اونم رعایت کنه.

ول کن جهان را......قهوه ات یخ کرد!
2714

هر کسی بنا به شرایط شخصی و خانوادگی و فرهنگی خودش چارچوب و حریم هایی واسه زندگیش داره و این قضیه واسه ادمای مختلف متفاوته, نمیشه تعریف دقیقی واسه حد و حدود رابطه داماد و خواهر زن داشت اما در کل هر کسی باید شرایط خودش و اطرافیان خودشو بسنجه و طبق اون رفتار کنه .

تو جامعه مرد سالار ما اعتماد بنفس مردها زیادی بالاست و اگه یه خانومی فرقی نداره مجرد متاهل بیوه مطلقه, کمی تحویلشون بگیره , ممکنه به خودشون بگیرن دیگه

ول کن جهان را......قهوه ات یخ کرد!
وقتی تو یه متن کلمه «دگ» رو میبینم‌،تمرکزم رو از دست میدم و بقیه متن رو متوجه نمیشم .

وای چقد خندیدم!!!  

...نزدیکه پنج ساله که منتظرم  ...هرکی امضامو دید واسم صلوات بفرسته...لطفن🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏.....یه حسی تو دلم میگه که دیگه وقت براورده شدن خواسته من شده😍😍😍😍😍یعنی میشه؟؟؟🤤🤤🤤🤤🤤🤤خدایا شکرت که خواسته من با خواسته خودت یکی شد😍😍😍😍😍😍😍😍چه دیدنی بشه اون لحظه ای که شوهرم انقد غرق کوچولومون بشه که منو واسه لحظه ای یادش بره😊😋😋😍😍🤤🤤🤤🤤.......خدایا دلم خیلی گرفته😔😔😔میشه بغلمو پرکنی؟؟😭😭😭😭😭(۴۰۰/۲/۲۰)امروز بعد ۱۳ روزتاخیر دوباره پری شدم😔😔😔کلی فکروخیال کرده بودم میخواستم فردا برم ازمایش بدم..خدایا مگه یه ادم چقد تحمل داره😭😭😭😭😭(۴۰۰.۳.۳)❤❤بعداز این همه سختی وحس وحال گوناگون خدای من درکمال ناباوری یه دخترناز نصیبم کرد درحالی که دکترم گفته بود امکان باردارشدن به طور طبیعی نیس (دکترم هم به شدت ادم بااعتقاد ومسعولیت پذیری بود وبعداز خدا میتونم بگم دست اون برام افتاد ومن باردارشدم ودوران پرخطری هم داشتم که به لطف ایشون زودتر از موعود ولی به سلامت بچمو دنیااوردم..میخواستم متن بالا رو پاک کنم ولی گفتم به یادگار بمونه که یادم همیشه باشه چقد سختی کشیدم تا خدا منوهم لایق مادرشدن دونست ولی میخوام بگم الان که این متنو میخونم واقعن خندم میگیره که چقد بیخودی استرس کشیدم وناراحت شدم ومیتونستم خیلی کارها بکنم که نکردم چون خدا خودش موقعش که برسه خواستتو اجابت میکنه..ودیگه اینکه قرار نیس با بچه دارشدن تمام مشکلات گذشته حل بشه همه چی سرجاشه فقط یه نیرو و موجود قشنگی وارد زندگیتون میشه که میتونه تو موقع سختی یه نور امیدی باشه واسه تحمل سختی ها..از تمام لحظه هاتون استفاده کنین به موقعش خدا روزی تونو میده😍😍😍😍😍😍😍😍 انشالله روزی همه منتظرا😍😍😍۰۱.۷.۲۱...چهارماهگی دخترنازم😍😍😍
شاید با حرفت،زندگی یکی رو به هم بریزی.آبروی دو نفرو ببری.اول ببین حرفت چه کارایی میتونه بکنع،بعد بزن ...

شاید واقعیت تلخ باشه ولی من واقعیتو گفتم اولآ که استارتر اگه از واقعیت میترسه نباید تاپیک بزنه دومآ حتمآ مشکوکه که تاپیک زده پس اظهار نظر دیگران نباید باعث پاشیده شدن زندگیش بشه منم بر اساس گفته هاش بهش گفتم که حواسش به زندگیش باشه 

خدایا پسرخوشگلمو همسر مهربونمو به تو سپردم خودت مواظبشون باش  ❤❤❤
من اینو میدونم.ولی نمیتونم زندگی رو واسه خودم و اطرافیانم محدود کنم.مثلا شوهر خاله هام از وقتی من 6_ ...

اره حق داری چون از کوچیکی تو‌خونوادتون بوده هم عادی شده‌و هو ابنکه یهو بخوای مخالفت نشون بدی ممکنه یه عده جبهه بگیرن که چرا اینجوری میکنی ،یا اینکه بگن شک داری بهشون..

اما عزیزم اون دنیا جواب خدارو چی میدی،،؟میگی خدایا اخه من حوصله جنگ و دعوا نداشتم؟؟؟بنظذت‌خدا بهت چی میگه؟؟میگه عیب نداره بنده‌من؟؟

بخدا من اهل موعظه الکی نیستم اما بنظر من یکی دوبار اول با احن شوخی بگو ،دیگه نمیخوام به شوهرخاله ها یا شوهرخواهرا دست بدم..بعد با اکراه اوایل دست بده..بعدش کم کم به مرور زمان هی جدیترش‌کن خرفتو..درنهایت بعد چند ماه‌که کم کم جا افتاد با خنده بگو شرمنده دست نمیتونم بدم

مطمئن باش خدا‌کمکت میمنه

خالا یهو دیدی ملا تو فامیلاتم‌جا افتاد 

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
اره حق داری چون از کوچیکی تو‌خونوادتون بوده هم عادی شده‌و هو ابنکه یهو بخوای مخالفت نشون بدی ممکنه ی ...

نمیدونم والا.تا حالا فکر نکردم که خدا منو واسه این محازات کنه😔.یعنی مجازاتم میکنه واسه دست دادن عادی؟نمیدونم من.گیج شدم.خودمم خیلی وقتا دلم خواسته اینو ترک کنم.حالا فامیلای خودم هیچی.عموهای شوهرمم همیشع به من دست میدن آخه همه شون خیلیییی دوستم دارن.شوهر عمه هاشم.دایی هاشم.یعنی من باید برم به جهنم پس😢.مگه میشه؟مگه داریم؟

نمیدونم والا.تا حالا فکر نکردم که خدا منو واسه این محازات کنه😔.یعنی مجازاتم میکنه واسه دست دادن عاد ...

ببین چون دست دادنت از کوچیکی برات عادب شده میشه عادت به گناه یعنی دیگه اون گناه به چشمت نمیاد..

خالا تو که از کودکی کسی بهت نگفته دست به نامحرم حراامه..گناهت درجش پایینه..

عزیزم تو مه تا الان نمیدونستی گناه بزرگیه..الان که فهمیدی بگی خدایا ببخش ..مطمئن باش خدا با جون و دل میبخشه و خبری از مجازات نیست😃

اما اینکه میگی چطوری میشه،،فامیلای سوهرتم باهات دست میدن ..گفنم که کم کم بهشون بگو..مثلا من یبار شوهرعمم دست جلو اپرد،،اخه اونا هم خیلی عادی ان..خیلی،،

منم یکم قرمز سدم دستم پست بود‌..با اکراه نگاه مردم و دست دادم 

اون وقتی چهرمو دید دیگه اخرین بارش بود که دست حلو اورد

یه فیلم هست از مریلا زارعی که یه اقای چینی میخپاست بهش دست بده ،اونقدر قشنگ پس زد که اون اقا اصلا ناراحت نشد.با خنده خودشو عقب کشبدو دست رو سینش گذاشت به نمای احترام و گفتم شرمنده

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
2706