2726
عنوان

چرا این بچم اینجوریع انگارباهام لجه

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 35 پست
بانو!  منظورم بچه روماهه فقط نبود. اگر مطمئنید که فرزندتون دردی ندارن یا خدایی نکرده بیمار نی ...

ممنونم 

لطف کردین که جواب دادین 

کلادخترم ازپونزده روزپیش که واکسن دوماهگیشوزدم خیلی بی قراره البته شبافقط

ممنونم  لطف کردین که جواب دادین  کلادخترم ازپونزده روزپیش که واکسن دوماهگیشوزدم خیلی بی ...

این کاملا طبیعیه...اگر بچتون بیقراری نکرد اون وقت جای نگرانیه‌. برای این دهه اصلا عجیب نیست بچه دوماهه اندازه بچه دوساله لج کنه و گریه کنه و طالب باشه. 

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب عجیب نیس ماهم دوساله همینیم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
بله بسیار دشواره.... هنوز اول راهید‌.‌.‌‌.! اما به خودتون اعتماد داشته باشید که حتما میتونید. نه به ...

یعنی پستتو خوندم تو دلم گفتم این صد در صد دانشجوعع روانشناسیه

رفتم بقیه تاپیکاتو ببینم دیدم بعععععله

روانشناسی داره میخونه😂😂😂

ترم چندی؟؟؟

او نیمه ی من است...❤️
2728
یعنی پستتو خوندم تو دلم گفتم این صد در صد دانشجوعع روانشناسیه رفتم بقیه تاپیکاتو ببینم دیدم بعععععل ...

درود

ترم ۵ ارشد‌

موفق باشید

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 
درود  بانو همانطور که فرمودین بچه ی دوماهه!  ژن ها تغییر کرده و مصیبتی به نام دهه نودی ه ...

دهه نودیا مصیبتن؟

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
درود  بزارید از دومین سوال که متاسفانه بلای عظما در روند تربیت بچه هاست شروع کنم. دوگانگی تربی ...

خیلی ممنونم از وقتی که برام گذاشتین.

همسرم متاسفانه یک کم لجبازه و من هم خیلی از این حرکتشون که بچه رو با زور و گریه از محیط دور میکنه ناراحت میشم. بعضی وقتها میگم شاید من اشتباه فکر میکنم. ولی هر طور میسنجم این رفتارشون برام قابل هضم نیست.

راجع به تلوزیون هم من موقتا تا ۶ ماه آینده خونه نشینم و بخاطر بیماریم بیرون نمیتونم برم به همین خاطر ناچارا بیشتر وقتش پای تلوزیون میگذره.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
دهه نودیا مصیبتن؟

متاسفانه 

خیلی ممنونم از وقتی که برام گذاشتین. همسرم متاسفانه یک کم لجبازه و من هم خیلی از این حرکتشون که بچه ...

ان شاءالله که هم همسرتون سر به راه بشن هم حال شما کاملا خوب بشه.

احساس می کنم شما هم کمی دل گرفته اید و تو دل خودتون ترس از افسردگی دارید. 

ارشد 4 ترمه مگ نبود؟😐😐😐 متولد 77 هستی؟؟؟ چجوری رسیدی ب ارشد؟!

یک ترم مرخصی گرفتم بانو! 

دو سال هم جهشی خواندم!

از این متعجبم که اطلاعات چقدر باید پایین باشه. در کلاس ما متولد ۷۸ و ۷۹ داریم ارشد! 

اینها به کنار! دختران ۱۵ ساله داریم که پزشکی میخونن و ترم اخرشونه. لطفا تحقیق کنید و بیشتر با دنیاتون آشنا بشید. 

یک ترم مرخصی گرفتم بانو!  دو سال هم جهشی خواندم! از این متعجبم که اطلاعات چقدر باید پایین باش ...

خب این حرفت یعنی خیلی باید کار بلد باشی!

ولی پستایی ک واسه بچه ها گذاشتی شبیه چیزهای 

آبکی ای بود ک استادای گرامی سر کلاس میگفتن و بعدش میگفتن برای اطلاعات بیشتر ب کارگاه های ما مراجعه بفرمایید!

او نیمه ی من است...❤️
ان شاءالله که هم همسرتون سر به راه بشن هم حال شما کاملا خوب بشه. احساس می کنم شما هم کمی دل گرفته ا ...

خیلی ممنون. بنظرم شاید حساسم نسبت به پسرم.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
خب این حرفت یعنی خیلی باید کار بلد باشی! ولی پستایی ک واسه بچه ها گذاشتی شبیه چیزهای  آبکی ای ...

همه چیز در نوشتن نمی گنجنه. از ریز جزییات گرفته تا راهکارها.

در ضمن مخاطب من شما نبودید.

بهتره عادت بچگانه رو کنار بزارید و یاد بگیرید مداخله نکنید در حرف های بزرگترها! 

موفق باشید

خیلی ممنون. بنظرم شاید حساسم نسبت به پسرم.

یا اینکه به خودتون اطمینان ندارید!!!! 

🌹🌹 ان شاءلله همه چیز درست می شود 

2706