2737
2734

لطفاتجربیاتتون رو بگید برا مریضمون دعا کنین دوستان 

خانمها لطف میکنید اگر برای سلامتی دخترم و عاقبت بخیری و خوشبختی زندگیم دعایی کنید و صلواتی بفرستین منم همیشه دعاگوتونم عزیزان 

انشالله شفابگیره😔

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

از ته دل براش ارزوی شفا میکنم امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو

ازهمین بیماری که گوشها کر بشه از نامش

چن روز پیش یه خانوم جوونی فوت کرد و یاد اون‌افتادم

ای همه هستی ز تو پیدا شده..... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بسته به شدت بیماری پیشرفتش و سن و سال بیمار داره انشاالله که همه اونهایی کا این درد رو دارن درمان بشن

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

مریض ما تو سینه اش بوده متاستاز زده ب کمر و گردن الان درد داره و  شیمی درمانی میشه خدا کمکش کنه بحق علی خیلی التماس دعا 

خانمها لطف میکنید اگر برای سلامتی دخترم و عاقبت بخیری و خوشبختی زندگیم دعایی کنید و صلواتی بفرستین منم همیشه دعاگوتونم عزیزان 
متاستاز استخوان هست يا كانسر استخوان؟

از سینه زده به کمر الان نمیتونه راه بره 

2738

مثل مادرم. اول سینه بود بعد متاستاز ریه الان متاستاز استخوان. متاسفانه دکترا جوابمون کردن. چقدر خود مریض درد میکشه‌ . هر وقت دردشون گرفت با پماد ماساژ بدین سریع کیسه آب گرم براشون بذارین. خیلی زود دردشون آروم میشه. خدا شفاشون بده

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
مثل مادرم. اول سینه بود بعد متاستاز ریه الان متاستاز استخوان. متاسفانه دکترا جوابمون کردن. چقدر خود ...

الهی خدا کمکشون کنه خدا رحم کن به همه ....

خدا ان شاءالله که شفاش بده . عزیزم میشه بگی دقیقا علائمش چی بود ؟ 

کمر درد و گردن درد 

سینه معمولا درمان میشه  مگر اینکه نوع تهاجمی باشه دیر رفتن دکتر سرطان سینشون درمان شده بود یا نه همزمان متاستاز داده

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
کمر درد و گردن درد 

من الان تقریبا یه هفته س به ترتیب عضلات و مفاصلم درد میگیره . مثلا اول بازوی چپ بعد راست بعد مچ چپ بعد راست . دیشب انگشتای دست راستم بود امشب چپ . خیلی میترسم خدای نکرده چیز بدی باشه . فک کردم رماتیسم باشه رفتم متخصص فقط بهم کلسیم و ویتامین دی داد . شبا دردم بیشتر میشه نمیتونم بخوابم . آزمایش گفت اگه بعد دوماه خوب نشدی بده بیار واسم . من از ترسم امروز رفتم دادم . 😢😢😢😢😢😢😢

مثل مادرم. اول سینه بود بعد متاستاز ریه الان متاستاز استخوان. متاسفانه دکترا جوابمون کردن. چقدر خود ...

انشاالله خدا شفای کامل میده 

2706