2726
امضام بخون میفهمی چی هستم،چی میگذره،البته سر بسته

امضاتونو خوندم فکر کنم رفتاروگفتار بعضیا اذیتت کرده و مشکلاتت همینه ولی خدایی اینم مشکله حتی شاید بدترازمالی ماهم الان تواین شرایطیم از بعضیا رنجیدیم ولی سپردیم به خدا

تو اوج بی قراری،تو اوج دردهام میشینم یک گوشه،خدا رو روبروی خودم تجسم میکنم،میشینم به حرف زدن،گله کرد ...

کاش میشد خدارو دید خیلی دوس دارم بدونم خدا چجوریه خدا خیلی مهربونه درسته یجاهایی پا رو دلمون گذاشت اما یجاهایی که میتونست مچمو بگیره دستمو گرفت این تاپیک با عث شد بهش فکر کنم و مثل قبل باهاش حرف بزنم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

امضاتونو خوندم فکر کنم رفتاروگفتار بعضیا اذیتت کرده و مشکلاتت همینه ولی خدایی اینم مشکله حتی شاید بد ...

بعضی ها داریم تا بعضی ها،اووووووو

زندگی زندگی زندگی،بیخیال 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2728
کاش میشد خدارو دید خیلی دوس دارم بدونم خدا چجوریه خدا خیلی مهربونه درسته یجاهایی پا رو دلمون گذاشت ا ...

خدا خیلی بزرگه،خیلی رحمان و رحیم

خیلی وقتها می‌تونه آبروی بنده اش ببره،ولی چه راحت چشماش میبنده و دست بنده میگیره,،اگرم کاری میکنه،سختی هست،گرفتاری هست لابد توش حکمتی هست که ما خبر نداریم

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖