2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😐😑 عروسی یکی از اقوام  رفتیم عروس ۴ میلیون پول لباس داده بود ۳ میلیون ارایش و ۱۰ میلیون هم فیلمبردار  اونوقت  کل هزینه تالار و شام یک میلیون 😑😐شام نصف پرس جوجه دادن اونم به نصف مجلس نرسید میوه که اصلا  بعد عروسیم کلی پز و فیس که بهترین عروسی دنیارو ما گرفتیم 😹👌

بچه بودم رسم بود عروسا وسط بلوار و خیابون ماشینو میزدن کنار عکس میگرفتن یه عروس بود دامنشو باد برده بود بالا تمام داراییاش مشخص بود همه ماشینا بوق میزدن  براش بروی خودش نیاورد که بره تو ماشین حداقل تا باد تموم شه 😹👌

تو شش  سالگی تو عروسی داییم تو تمام عکسا ی عروسیشون هستم  مث پیام بازرگانی بدبختا یه عکس  تکی ندارن تو تمام عکسای دو نغرشون من اون بغل وایسادم با چشای قرمز خواب الود  

فکر کردن کار سختیست !! برای همین اکثریت مردم «قضاوت»میکنند...

خالم میگفت رفته بود عروسی داماد یه کت پوشیده بود که معلوم بود دوساله از یه میخ اویزون بوده رد میخ تابلو بود رو پشت یقه کتش😁

خدای من به دل همه بنده هات ارامش بده، خدایا خودت حافظ بچم باش...

٨ سالم بود عروسي رفته بوديم، تا رسيدم به عروس بلند بلند گفتم مژه هات مصنوعيههههه  مامان مامان مژه مصنوعي  بنده خدا مادر دامادم از اون حرف درست كناي رو اعصاب هنوز منو ميبينه ميگه يادته عروسم مژه مصنوعي داشت شب عروسي ي نگاه بدم به عروسش ميكنه 😕نميدونم چرا تعجب كرده بودم اون زمان 

2706