2726
عنوان

ادامه تحصیل

135 بازدید | 10 پست

سلام خانوما شوهرم خیلی دوست داره ادامه تحصیل بدم من کاردانیم خودمم خیلی دلم میخواد ادامه بدم پسرم دوسالشه هنوزم از دانشگاه انصراف ندادم ولی از زمانی که پسرم بدنیا اومد دیگه دانشگاه نرفتم کسی با شرایط مشابه من هست اما با بچه کوچیک موفق شده؟میخوام ببینم اگه شدنیه از بهمن برم سرترم هم ندارم برم کارای دانشگاهو راستو ریس کنم اما یه دو دلی دارم خیلی فکرم درگیره.دلم میخواد معلم شم اما لیسانس ندارم بخاطر همین 90درصد مدارس حداقل باید لیسانسو داشته باشی.عاشق معلمیم یعنی میشه یروز معلم شم ؟؟؟میدونم هیچ کاری برای خدا نشدنی نیست خدایا منو به آرزوم برسون.الانم 26سالمه میترسم دیر به آرزوم برسم

واسه رسیدن به آرزوهات هیچ وقت دیر نیست اگه الان تلاش نکنی چن سال دیگه حتی واسه اینکه تو 26سالگی هم نرفتی دنبالش پشیمون میشی

شازده کوچولو گفت:آدما کجان؟توی بیابون آدم خیلی احساس تنهایی میکنه                                              مار گفت:کنار آدمام آدم احساس تنهایی میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بله هيچوقت بچه رو مانع پيشرفت خودتون نكنيد 

اگه بخواين واقعا ميشه 

سخته ولي به شيريني بعدش ميارزه 

نذاريد اَز اين دير تر بشه 

خاله من حتي وقتي پاي بچش شكسته بود و نميتونست مهد بره با بچه ميرفت بيرون در كلاس ميشست ميگفت نميخوام بعدا افسوس بخورم كه چرا درس نخوندم 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

اینو گفتی یاد خاطره ای افتادم که استادمون همین هفته پیش تعریف می کرد

می گفت چند سال پیش یه خانمی میاد دانشجوی این دانشکده میشه (اونم مقطع ارشد)، بعد ترم اولو می گذرونه، شاگرد خیلی خوب و باهوشی هم بوده

بعد ترم دوم مرخصی می گیره برای زایمان

بعد دوباره ترم سه بر می گرده و دروس جبرانی و پاس می کنه و اینا 

ترم چهار ایشون دوباره مرخصی می گیره برای زایمان دوم!

بعد دوباره با همت بر می گرده ترم پنجم پایان نامشو تکمیل و دفاع می کنه و یکی از بهترین پایان های سال خودش رو تو دانشکدمون ارائه می ده

حالا کلا توصیه نمیشه تو دو سه سال ارشد دوبار بچه به دنیا بیارین😆 ولی صد درصد کسی که انگیزشو داشته باشه می تونه در هر شرایط سختی جلو بره

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
واسه رسیدن به آرزوهات هیچ وقت دیر نیست اگه الان تلاش نکنی چن سال دیگه حتی واسه اینکه تو 26سالگی هم ن ...

خودمم از همین میترسم ولی از یطرف میترسم نتونم به بچه هم برسم اصلا تو بد برزخیم

خودمم از همین میترسم ولی از یطرف میترسم نتونم به بچه هم برسم اصلا تو بد برزخیم

نمیشه روزایی که میری دانشگاه بزاری مهد یا پیش مامانی مادر شوهری چیزی

شازده کوچولو گفت:آدما کجان؟توی بیابون آدم خیلی احساس تنهایی میکنه                                              مار گفت:کنار آدمام آدم احساس تنهایی میکنه
 نمیشه روزایی که میری دانشگاه بزاری مهد یا پیش مامانی مادر شوهری چیزی

کمک دارم خداروشکر از لحاظ رسیدگی به تربیتش میگم...وگرنه شکر خدا از لحاظ کمک هستن

کمک دارم خداروشکر از لحاظ رسیدگی به تربیتش میگم...وگرنه شکر خدا از لحاظ کمک هستن

تربیتش که چیزی نمیشه پس اونایی که مادرای شاغل دارن صب تا شب نیستن چی بگن