2737
2734

سلام

امشب رفته بودیم مجتمع کوروش. موقع برگشت وقتی خارج شدیم دیدیم ۱۷ هزار تومن پول پارکینگ کشیدن!

همسرم دوباره رفت و بررسی کرد فهمید ۷ تومن میشده ولی اون اپراتور تو طبقه منفی دو دزد تشریف داره (اینو سکیوریتی دم در گفت که روزی برای حداقل ده نفر اینجوری میشه، تازه خیلی‌ها نمیفهمن که اینا زیاد میکشن یا میرسن خونه و بیخیال میشن) در آخر حراست اومد و کلی عذرخواهی کرد و ماجرا رو سمبل کرد. همسرمم گفت ده تومن ارزش نداره ولی فکر نکنین مردم هالوان. براتون گرون تموم میشه این حرکتتون...

هرچند همشون دستشون تو یه کاسه است و دور هم نشستن و خون مردم رو می‌مکن...

شما هم همیشه فیش رو نگاه کنین همون لحظه. چون مردم دیگه به هم رحم ندارن. البته یک سری هم ممکنه غیرعمدی باشه اشتباهشون. ولی برام جالبه تاحالا نشده یه بار اشتباه نکردن و کم بکشن همیشه زیاد میکشن!!!!

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم پریروز رفتم سوپری یازذه شد نی شیر. دوازده کشید. رفتم تو مغازه گفتم اشتباه هزار بیشتر کشیدین خیلی لجش گرفت ازم با عصبانیت از دخل بهم هزاری داد. 

خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن
اون پول كه تو حساب اون شخص نميره كه دزد باشه حساب مال مالك اصلي پاركينگه

همشون هم دستن. شما چقد ساده ای! دور یه سفره نشستن و از مال مردم میخورن

2738
منم پریروز رفتم سوپری یازذه شد نی شیر. دوازده کشید. رفتم تو مغازه گفتم اشتباه هزار بیشتر کشیدین خیلی ...

خوب کاری کردی. تا ما مردم سکوت کنیم اینا هم بیشتر سو استفاده میکنن

پنپ بنزین هام دوساله این حرکت و میرنن،سه بار تا الان برا ما اتفاق افتاده و ما برگشتیم گفتیم و در اخر دست و رفته تو طرف که بیخیال من شید بیاید پولتون و بگیرین یا هرقدر که میخوای میدم بیخیال شو،دست همشونم باهم تو یه کاسست فقط  ترس از شکایت و بازرس دارن وگرنه از گارگر تا سرپرستشون در جریان کار هستن

🧿
پنپ بنزین هام دوساله این حرکت و میرنن،سه بار تا الان برا ما اتفاق افتاده و ما برگشتیم گفتیم و در اخر ...

شرم آوره به خدا

لقمه حروم تا هفت پشتشونو بدبخت و ذلیل میکنه. خاک بر سرن چقدر بعضیا

شرم آوره به خدا لقمه حروم تا هفت پشتشونو بدبخت و ذلیل میکنه. خاک بر سرن چقدر بعضیا

باورت نمیشه یکیشون میگفت تا سر سال خیلی ها از همکارامون خونه ماشین خریدن ازین روش

🧿
2706