2726
عنوان

لعنت به دادگاه

148 بازدید | 11 پست

برادرم ب خاطر من با ی پسر  دعوا کرد پسرم شکایت کرده دعا کنید دادگاه به خیر بگذره و پسره پیامایی که دستش دارم نشون خانوادم نده و دوباره دعواشون نشه برام خیلی دعا کنید مطمعنم اجابت میشه از ته دلتون ار اعماق وجودتون دعا کنید دادگاه خیلی خوب تموم بشه و برگزار بشه و چیزی از من نشون خانوادم نده پسره دوست پسر سابقم بوده اتو داره ازم سوره ای ذکری دعایی اگر دوست داشتید برام بخونید بی زحمت که فقط بدون دردسر تموم بشه و زندانم ندن الهی امین

پیاماتون در چه حد بوده ؟

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگران نباش 

واسه کتک نهایتا باید دیه بدین

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2728
خوب نبوده

انشاءالله به خیر میگذره

ولی شما هم دیگه از این اشتباها نکن

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
چیه تو عزیزم نشکلت 

من مشکلم پیچیده تر از تو.

طولانیه خلاصش کنم من به عشقم نرسیدم خانوادم مخالفت کردند افسرده شدیم و...ارتباط پیامکی مخفیانه داشتیم طی این سالها تا اینکه ی روز رفتم ب شوهرم گفتم مزاحمم میشه چون دیگه ازش خوشم نمیومد و...اذیت میکرد..شوهرمم رفت شکایت کرد و...خلاصه هردومون افتادیم تو حچل.هردومون منظورم من و پسره.خدا کمکمون کنه.شوهرمم ول کن نیس

من مشکلم پیچیده تر از تو. طولانیه خلاصش کنم من به عشقم نرسیدم خانوادم مخالفت کردند افسرده شدیم و... ...

ان شاء الله مشکلت حل بشه با ی بزرگتری صحبت کنه پشبمون کنن شوهرتو توهم عزیزم دیگه خیانت نکن هیچ حوره به شوهرت