1472
1411
عنوان

دیگه تحملم تموم شد از خونه زدم بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 92659 بازدید | 1729 پست
بفرما باهات علمی حرف زدم. دانشمند مشهور دیگری ثابت کرده است که جوان های ۲۰ ساله، که انتظار می روند ...

نمیخوام بحث کنم 

اما نکته اش اینجاس شخص الکلی که خودش معتاد حساب میشه 

خواهش میکنم یکم رو خوانده ها و شنیده ها دقیق تر باشید بعد بحث کنید 

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

حالم از هرچی عشق و دوست داشتنه بهم میخوره  تاحالا توی این یازده سال حتی توی خلوتتم به خودم اجا ...

گندم نکنه باهاش رابطه داشتی توراخدا نگو آره که سرمو میزنم به دیوار  

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دُنـیـا گِـرده و مَـنَـم کـیـنـہ اے  درخواست دوستی قبول نمیکنم کارم داری بیا تو تاپیکم بگو  ممنون میشم اگه اطلاعاتی درباره ی درمان وسواس داری بهم بگی  تیکرم مال بارداری نیس 
1436
خب حالا اگه ریشه هم همین باشه آیا این خانم میتونه این اعتیاد خوردن به مشروب اونم بصورت هفته ای از سر ...

شاید بتونه توچه میدونی.

اب ازسرچشمه گل الود خواهر .....   باید عوامل روازبین ببره اول یانه؟؟؟این راه حلا حکم مسکن داره.که 

این منم☀             اینم منم🌞     حالابستگی داره که تو چی باشی

میشه بحث نکنین تاپیکش نترکه گناه داره  

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دُنـیـا گِـرده و مَـنَـم کـیـنـہ اے  درخواست دوستی قبول نمیکنم کارم داری بیا تو تاپیکم بگو  ممنون میشم اگه اطلاعاتی درباره ی درمان وسواس داری بهم بگی  تیکرم مال بارداری نیس 
8
1474

ای بابا چرا بحث شد 

خوب عقا ید هر کس متفاوته 

ما مشروب خوردن بد نمی دونیم برامون  عادیه توی مهمونیامون سرو میکنیم 

البته من خودم اصلا نمی خورم شوهرمم الکلی نیست شاید هفته ای یک بار بخوره 

بحث نکنین باهم دوست باشین لطفا 

تاپیکم بترکه من با کی حرف بزنم😔

گندم خوبه که شوهرش هیچ جوره نمی‌خواد از دستش بده، مهربونه، خوشگله، با اخلاقه که اینقدر فامیلای شوهرش هم طرفش هستن، مودبه، و خیلی صفات خوب دیگه.

بنظرم فقط یه ویژگی بد داره. اونم اینکه گندم خیلی یکدنده است  .

لج شوهر به این مغروری رو هم در آورده.

بنظرم یکی از بهترین مشاوران علوم تربیتی هم بهش بگه یه مدت با سیاست باش و روی خواسته هات مستقیما پافشاری نکن، دقیقا می‌کنه.  

مثلا مشاور بهش بگه بچه بیار، حرف اونم گوش نمیده. حالا فرزند آوری اصلا براش درست باشه یا غلط، کاری ندارم.

گندم وقتی بچه نمیخواد، نمی‌خواد!!!  

و خیلی چیزای دیگه...

چون یکدنده است. خیلی بیشتر از شوهرش.

والا زبون همه مو درآورد که بابا ما هم مادر هستیم و حالتو میفهمیم، ولی الگوریتم توی زندگی تو اینجوریه، اینطوری باید پیش بری و سیاست داشته باشی که نذاری شوهرت بفهمه مثلا رو پسرت حساسی.

باز کار خودشو می‌کنه. لجبازی رو لجبازی.

بعدشم ناراحت و غصه دار و افسرده که این شوهر مغرورم اجازه نمیده من لجبازانه و مصرانه اونطوری که دلم میخواد این مسئله رو پیش ببرم!!!

منطق گندم ۱۱ ساله که جواب نداده، چون همش میخواد شوهرشو درست کنه. من بعدش هم جواب نمیده.

حقیقتا نمی‌دونم کی و کجا و چه کسی باید گندم رو متوجه کنه که طریق زندگی با این هرکول، لجبازی نیست، سیاسته.

با سیاست هم حال خود گندم بهتر میشه، هم پسرش اینقدر زجر نمیکشه، هم شوهرش از خر شیطون میاد پایین.

الان همینکه خواهرشوهرش زنگ زده گفته بچه رو بیار پیش من، یعنی سیاست داشته. یه قدم این هرکول رو به زانو درآورده، و به همین هم راضیه. دفعه بعد یه قدم دیگه، و باز هم مکث می‌کنه تا جواب سیاست تدریجی شو ببینه. بالاخره جواب میده. مهم جواب دادنه. اما گندم خانم باید هرکول رو بندازه زمین، بره رو سینش بشینه تا آروم شه و به کمتر هم قانع نیست. و چون زورش عمرا نمی‌رسه ناامید و افسرده میشه و کینه ی هرکول رو به دل میگیره. دیگه گندم نباید کشش میداده، باز یکدندگی کرده و اون خانمه زنگ زده به شوهر این که گندم حالش بده، پاشو بیا. خب حالا بیاد، نتیجه اش چیه: باز دعوا، باز جر و بحث، تهش هم ...

ولی گندم یه خوبی هم داره خداییش از حق نگذریم.

همه مسائل رو میگه. همه حرفهای شوهرش رو گذاشت تا بقیه بتونن درست راهنماییش کنند. (هرچند راهنمایی‌های خلاف میلش رو نخونده ایگنور می‌کنه  )

دیدم بعضی‌ها نصف حرفهای مرد تو دعوا رو قورت میدن و نمیگن، مبادا به ضرر خودشون باشه.

واقعا از این صفت ضد پنهانکاری ت لذت بردم.  

1331