1472
1411
عنوان

دیگه تحملم تموم شد از خونه زدم بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 93199 بازدید | 1729 پست
همین که راضی نمیشی بچه دار شی خودش یه تهدید براش حساب میشه و فکر می کنه که نمیخوایش و قراره ترکش کنی ...

تواناییشو ندارم . اصلا نمیتونم مسئولیت یه بچه ی دیگه رو به عهده بگیرم

گندم جان توکل به خدا برو سرخونه زندگیت انشالله که حل میشه هر کسی یه جوری مشکل داره برو بعدا بیا از ج ...

بیشتریا اینجا گفتن برگردم یه عده هم گفتن رفتنم اشتباهه

از  رفتار خونوادم حس میکنم دلشون می خواد برگردم به خاطر پسرم مخصوصا مامانم خیلی برای پسرم نگران

خودمم گیج شدم هنوز بهش پیامی ندادم

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

من تحمل گذشتن از پسرمو ندارم میدونم اونطوری بیشتر درد میکشم من خونه رو ترک کردم به امید اینکه قبول ک ...

حداقل موقع رفتن پدرت شوهرت و بکشه یه گوشه بهش بگه شاید یه روز خودت دختر دار بشی اون موقع نگرانی منو میفهمی دخترم بخاطر زندگیش و بچش برگشت یعنی از حقوق خودش گذشت تو که دم از مردی و غیرت میزنی امانت دار خوبی باش و امانت داری کن. شاید  با گفتن امانتداری اکر فمر اذیتت هم داره از خر شیطون پایین بیاد 

هر گاه ارزش ها عوض میشوند ،عوضی ها با ارزش میشوند .    گاندی
تواناییشو ندارم . اصلا نمیتونم مسئولیت یه بچه ی دیگه رو به عهده بگیرم

خدا وقتی بده حس و تواناییشم با خودش میاره اصلا یطور دیگ به قضیه نگاه کن شاید همه مشکلاتت حل شد 

سلامتی هرچی خوبه که بدش مائیم 
1475
بیشتریا اینجا گفتن برگردم یه عده هم گفتن رفتنم اشتباهه از  رفتار خونوادم حس میکنم دلشون می خوا ...

وقتی نمیتونی دوری پسرت تحمل کنی راهی جز برگشت نداری اصلا هم کشش نده

سلامتی هرچی خوبه که بدش مائیم 
حداقل موقع رفتن پدرت شوهرت و بکشه یه گوشه بهش بگه شاید یه روز خودت دختر دار بشی اون موقع نگرانی منو ...

بابام اینقدر داغون 

حتما یه چیزایی بهش میگه من دیگه نمی خوام چیزی ازش بخوام . این چند روز خیلی عذاب کشیدن

ببین گندم جون اپل رکوردشکنی بگم من همیشه فانتزیم اینه زندگیم مثل زندگی تو باشه،یه مرد زورگو و متعصب ...

منم مجردی مثل شما بودم اما الآن با اینکه شوهرم خوبه ولی سر اینکه نمیزلره تنها ازخونه برم بیرون یا پیاده روی برم دارم توخونا افسردگی میگیرم

میبرتم بیرونا ولی خب منم آدمم دلم میخاد خودم تنها برم خرید برم پارک برم پیاده روی  

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دُنـیـا گِـرده و مَـنَـم کـیـنـہ اے  درخواست دوستی قبول نمیکنم کارم داری بیا تو تاپیکم بگو  ممنون میشم اگه اطلاعاتی درباره ی درمان وسواس داری بهم بگی  تیکرم مال بارداری نیس 
8
من دارم میرم بهش پیام بدم  به خاطر پسرم باید پا روی دلم بذارم  مرسی که راهنماییم کردین

گندم جون عزیزم شوهرت خیلی مرد خوبیه خیلی هم عاشقته اینجور ک تومیگی نمیگه چقدر پول خرج میکنی یا مثلا بیمه عمر و این چیزا که تعریف کردی واقعا مرد زندگیه یعنی زندگیش وقف زن و بچشه حیفه بخوای زندگی خودتونو مخصوصا الآن که دایانو داری خراب کنی حتی اگه جدا هم نشی و کارتون به دادگاه و این چیزا برسه بعدا چجوری میخواین کنار هم زندگی کنین عزیزم برو یر زندگیت خیال پدر و مادرتم راحت کن بگو خودم یجوری آرومش میکنم شماها نگران نباشین نزار دلشون همش پیش تو باشه برو سر زندگیت و باهم برین بیرون وشاد و خوشحال باش که فکر نکنه تو ناراحتی از اینکه برگشتی

موفق باشی عزیزم

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دُنـیـا گِـرده و مَـنَـم کـیـنـہ اے  درخواست دوستی قبول نمیکنم کارم داری بیا تو تاپیکم بگو  ممنون میشم اگه اطلاعاتی درباره ی درمان وسواس داری بهم بگی  تیکرم مال بارداری نیس 
اره همین تصمیمو دارم اصلا نمی خوام یه بچه ی دیگه داشته باشم

وای گندم استرس گرفتم، تو رو خدا مراقب باش نفهمه شوهرت😧

من اصن نگرانم اگه یه مدت گذشتو بچه دار نشدی شوهرت ببرتت دکتر ببینه علتش چیه چجوری جلوگیری میکنی

1474

وقتی ماجراتو خوندم یاد کودکی خودم افتادم بابام عاشق مامانم بود همه چیزش مامانم بود امضاش هم اسم مامانم بود همه کاری براش میکرد ولی اخلاقای همسر تو رو داشت و الان از همه ما بچه های عصبی ساخته برای ما خیییلی بابای خوبی بود حتی صداش روی ما بلند نمیشد ولی چه فایده این رفتارای کنترل گرانه و به حساب خودش که از دوست داشتنش بود و از مامانم یه زن ترسو و افسرده ساخت 

من الان خیلی آرومم تا قبل ازدواجم یه دختر عصبی و بی حوصله بودم ، خواستم بگم که این اخلاقای همسرت به بچت هم سرایت میکنه 

واقعا تصمیم سختیه یا درمانش کن یا ازش جدا شو 

💕گل زیبای مـن , دختـرم💕روزی بانویی میشوی خیلی شبیه من ,,, و من چقدر به تو افتخار خواهم کرد , جان مادر , یادت بماند برای بانو شدنت جوانی ام را داده ام ,,, ثمره جوانی ام , از تو انتظاری ندارم جز اینکه باشی و باشی و باشی💕

ببین عزیزم 

اینجا هر کسی بنا به خصوصیت و زندگی خودش نظر میده ، الان فانتزی بعضی از خانمهای تاپیک که با آب و تاب ازش حرف میزنن برای من کابوسه ، تو که نمیخوای با نظرات ما زندگی کنی ببین چی حالتو خوب میکنه همون کار رو بکن 

💕گل زیبای مـن , دختـرم💕روزی بانویی میشوی خیلی شبیه من ,,, و من چقدر به تو افتخار خواهم کرد , جان مادر , یادت بماند برای بانو شدنت جوانی ام را داده ام ,,, ثمره جوانی ام , از تو انتظاری ندارم جز اینکه باشی و باشی و باشی💕
1457