2733
2734
عنوان

خاطرات رستوران های بین راهی

| مشاهده متن کامل بحث + 1669 بازدید | 38 پست
مایه باررفتیم اتفاقا یه رستوران باکلاس بین راهیم نبود غذاموآوردن توش موبود دادم عوض کردن دوباره آورد ...

یه سر به آشپزخونه اش میزدی ببینی کچلی  قطع عضوی چیزی اونجا سرآشپز نیست  

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا ادامه ندادین ، تاپیک جالبی بود که😂 دیشب باز کرده بودم بخونم. خوابیدم، الان اومدم دیدم این صفحه ...

نمیدونم والا چرا خانوما نیومدن خودم خاطره زیاد داشتم ولی کسی نیومد دیگه ادامه ندادم    

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌

ییلاق ما یکی از روستاهای وسط جاده هرازه 

برای همین پدرم تقریبا از وضعیت رستوران ها و سوپرهای تو راهی خبر داشت

اصلا و ابدا اجازه نمیداد تو راه چیزی بخوریم یا بخریم 

یعنی دریغ از یه چیپس😐 هر چی میگفتیم اینا دیگه بسته بندیه تاریخ مصرف داره میگفت نه اینا مونده ست😂

اونجا تو راه معمولا لواشک از میوه های محلی میفروشن، ازین تپلا، عمه امم خونش اونجا بود، میگفت من دیدم چه جوری درست میکنن، میوه های گندیده و خیلی کثیف😐 حالا عمه خدا بیامرزم خودش زیاد اهل رعایت بهداشت نبود، که میگفت اینا کثیفه دیگه ببین چی دیده بود😐

2738

حتما باید تاپیک مادرشوهری جاری خواهرشوهری باشه خانما بیایید دیگههههه