2733
2734
عنوان

آیا پسره من سرکار گذاشته؟؟؟؟

404 بازدید | 28 پست

سلام دوستای گلم... تروخدا کمکم کنید    

من دو سال پیش با یه پسر عرب که تو عربستان زندگی میکنه و اصالتا یمنی هستن تو فرودگاه یکی از کشورهای خارجی آشنا شدم.. از اون موقع تا الان فقط و فقط تو واتساپ حرف میزنیم.. هر چقدر بهش گفتم چرا نمیای دیدنم میگه 1 سال دیگه میام تا تو ایران ادامه تحصیل بدم... تو این دو سال خیلی کشورها رفته خیلی جاها رفته ولی دیدن من نمیاد .. 

اصلااااا حرف از ازدواج نمیزنه... از هر راهی وارد شدم دیدم همششش میگه واسه آینده برنامه دارم!!!! به خانوادت بگو واسه همه چی برنامه دارم!!!

ولی من شنیدم پسرای عرب وقتی بخوان ازدواج کنن با پدر دختر اول حرف میزنن.. درسته؟ اصلا به نظرتون این آدم منو سر کار گذاشتنه یا واسه آینده میخواد   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شک نکن. 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
2738
واسش زمان تعیین کن مثلا بگو تا ۶ماه دیگه کاراتو درست کن و بیا اگه نه به سلامت

همش میگه 1 سال دیگه میام واسه ادامه تحصیل... بعد میگم خب میاد ادامه تحصیل بده به من چه ربطی داره؟ مگه واسه من میاد؟    به نظرتون 1 سال زمان زیادیه؟ 

بگو برام خواستگار اومده به نظرم ادامه رابطه ما بی فایده است ببین چی میگه

آرههه بخدااا از این ترفندم استفاده کردم.. گفتش این زندگیه خودته خودت باید تصمیم بگیری!!! خیلی جواباش به نظرت زیرکانه نیست؟ یا  خیلی ساده ام؟

شاید به جایی وصل باشه کاتش کنید حتما 

وای یکی بهم چن وقت پیش همینو گفت میکه نکنه عضو گروه حشد الشعبی باشه    نمیدونم.. نه فکر نکنم... ورزشکاره.. درس میخونه... یعنی ممکنه؟ فقط میدونم سنی هستش...

دوساله باهاشی هنوز نشناختیش؟! از ما توقع داری با یه تاپیک آینده ت رو بگیم😂😂😂😂😂😂😂

آخه بخدا همش با واتساپ بوده واسه همین شناختش سخته.. انقدر خودمو کشتم تو این دو سال همو ببینیم ولی نشد.. حتی قبول کردم برم یه کشور دیگه نشد.. واسه همین هم ازش مطمین نیستم..

2706