2737
2734

من و شوهرم دعوا کردیم با هم اساسی در حد اینک من ز زدم مامانش و اونم ز زده بابام کلی بهم توهین کردیم سر اینک خیلی در حقم نامردی کرد داداش و خانوادشو ب من ترجیح داد  و کل پس اندازمو داد اونا وقتی میدونه حتی ننیتونن پس بدن خلاصه شدیم هم خونه و کلی ب هم بد و بیراه گفتیم حتی قرار شد تعطیلیا اون تنها بره شهر مامانش اینا منم تنها برم شهر دیگ پیش مامانم بزرگم اینا حالا این دسط رفته فرداشب مهمونی گرفته و کسایی ک من بدم میادو دعوت کرده چیکار کنم حالا،؟

دیگه انشالله این مهمونی حسن ختام جنگ باشه 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لابد توقع داره تو اشپزی و مهمون داری کنی؟؟؟

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2728

من اعصاب دعوا ندارم آرامشمو بابحثای الکی بهم نمیریزم

هیچوقت هیچکسو بین دوراهی نزارچون بالاخره یکیو انتخاب میکنه

من جای توبودم بحثوتموم میکردم

دیگه بینتون خیلی چیزا ازجمله پرده حرمت پاره شده

آسمون سقف آرزوهای منه  

چرا آخه دعواها رو میکشونید به خانواده ها الان خانواده اون که نمیان از تو طرفداری کنن چرا خودتو خراب میکنی. 

این چه زندگیه تو اینور اون اونور

خب این کارا سردی رو زیاد میکنه بینتون

جای این توافقا بشینید باهم به فکر چاره باشید بهم قول بدید بی احترامی نکنید برای زندگیتون قانون بذارید

همه کارارو با هماهنگی هم انجام بدید 

یعنی واقعا جای اینکه بشینید راهکارهای مثبت بدید 

فکر کردید به نتیجه رسیدید که چجوری از هم دور بشید؟ 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@