2726
فدات بشم اجی توهم خیلی مراقب خودت باش این اخرا نگیری الان هوا خیلی بد شده کولر رو نزن دیگه چون ...

اره این چندروزوب خیر بگذرونم راحت میشم

بعدش سویل جان میاد دهنمونو یجوردیگه سرویس میکنه😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره این چندروزوب خیر بگذرونم راحت میشم بعدش سویل جان میاد دهنمونو یجوردیگه سرویس میکنه😁

بله شک نکن😂😂😂😂

البته شانس بیاری مث آدریانا دختر خانوم و ارومی گیرت بیاد😄😄😄

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
2728
ان شالله یماه دیگه معلوم میشه شیطونه یانه😁

ایشاالله ایشاالله😄😄😄😍😍😍😍

ایشاالله بسلامتی و راحت زایمان کنی و عشق خاله رو بسلامتی بغل کنی

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
میشه خودتون بگیذ چطور مزه دار میکنید

اول مرغارو میزاری تو اب خنک ۲ ساعت

ابم باید مزه دار کنی با نمک و ادویه هاااا و غیره

بعد یه کاسه اب با تکه های یخ میزاری کنار دستت با آرد(آرد هم باید با نمک و فلفل و آویشن و هر ادویه ایی که دوست داری مزه دار کنی

چندثانیه مرغارو میندازی تو اب و یخ بعد درمیاری مستقیم میندازی تو ارد با دست ماساژ میدی مثل لباس شستن ۳ بار اینکارو تکرارمیکنی یعنی اول اب و یخ بعد ارد

تا یه لایه پولکی تقریبا ضخیم رو مرغت درست بشه بعد تو روغن داغ سرخش میکنی باید مرغ تو روغن شناور باشه

اینم مرع پولکی من

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
تو انگار عزمتو جزم کردی با این منویی که گفتی منو هلاک کنی هااااا؟؟ نمیگی دلم آب میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!! ...

من معمولا تاپيك غذا شركت نميكنم چون همش ميگم نكنه كسي هوس كنه مديون بشم ولي غذاي امشبو گفتم هيچكس هوس نميكنم چون گوشت مدازه!!! نميدونستم هلاكش ميشي ببخشيد

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد
من معمولا تاپيك غذا شركت نميكنم چون همش ميگم نكنه كسي هوس كنه مديون بشم ولي غذاي امشبو گفتم هيچكس هو ...

نه آجی این چه حرفیه

منم از ته دلم گفتم نوش جونتون

اصن تو بخوری انگار من خوردم

اتفاقا من امروز تب داشتم حالم خوب نبود

نتونستم شام بپزم

به شوهرم گفتم از بیرون غذا گرفت

فردا که خوب شدم، همین غذارو میپزم

عقاید من به خودم مربوطه و بس.
2706