1619
1605
عنوان

خانما شام چی داشتین یا دارین ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 934 بازدید | 106 پست
من معمولا تاپيك غذا شركت نميكنم چون همش ميگم نكنه كسي هوس كنه مديون بشم ولي غذاي امشبو گفتم هيچكس هو ...

نه آجی این چه حرفیه

منم از ته دلم گفتم نوش جونتون

اصن تو بخوری انگار من خوردم

اتفاقا من امروز تب داشتم حالم خوب نبود

نتونستم شام بپزم

به شوهرم گفتم از بیرون غذا گرفت

فردا که خوب شدم، همین غذارو میپزم

عقاید من به خودم مربوطه و بس.
فدات بشم عزیزم ممنونم😘😘😘

😘😘😘😘

یادت نره سر زایمان منو حسابی و اختصاصی دعا کنی

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

😘😘😘😘 یادت نره سر زایمان منو حسابی و اختصاصی دعا کنی

عزیزم مگه میشه یادم بره،چشم حتما😊

۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍♥️♥️♥️♥️♥️امضای قبل زایمانمه😍 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊
عزیزم مگه میشه یادم بره،چشم حتما😊

فدات بشم نفسم

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍
1522
آبپزنکنی ک خام میشه

نه قشنگ میپزه اول سینه مرع یا فیله مرغ رو با بیفتک کوب بکوب قشنگ باز بشه که نازک بشه بعد باقی مراحل

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎