2733
2734

سلام بچه ها

توروخدا کسی میدونه چیزی کمکم کنه...

من روز دوشنبه صب ساعت۱۰رفتم اماده شدم واسه عکس رنگی

اقا۷بارماده حاجب رو به بدنم تزریق کردن میگفتن بدنت منقبضه میریزه بیرون پس میزنه ماده رو

باردهم ک واردکردن دیگه وارد رحمولوله هام شدو عکس گرفتن ۱۱/۱۰دقیقه کارم تموم شد ...ماده رو ک ریختن یه نیم ساعت ولم کردن و رفتن...خودم حس میکردم لوله هام بستس نمیخان چیزی بگن

جوابش رو نشون دکتردادم گفت خیلی خوبه دوتالوله هات بازن

گفتم دکترلوله هام بسته بوده؟؟؟؟گفت اگرم بوده بازشده مافقط نتیجه رو میبینیم

بعدش سونو واژن انجام دادم

گفتن یه فولی ۲۱ تو سمت چپ داری

سمت راست فولی ریز

دکتربرام امپول نوشت زدم ک ازاد شه

بعدش اقدام کردم....

البته ۱۲ساعت قبل اقدام باشوهرم رابطه داشتم بدون دخول وایشون ارضاشد....

الان چنتا سوال دارم...

۱...اینی ک اونهمه ماده حاجب وارد بدنم کردن ینی لوله هام بسته بوده؟؟؟؟اخه دکتر رادیولوژی چیزی نمیگه میگف مانباید ب مریضا چیزی بگیم؟؟؟؟

۲....بافولی ۲۱میشه حامله شد اونم با یدونه؟؟؟؟

۳....اینکه شوهرم قبل اقدام ۱۲ساعت قبلش تخلیه اسپرم داشته روی قدرت باروری من اثر داره؟؟؟؟البته شوهرم از اسپرم داد یک ماه پیش هیچ مشکلی نداشت خداروشکر تحرک سرعت و تعدادو همه چیزش عالی بود....

کسی تجربه داره کمکم کنه؟؟؟؟؟

خدایابه آبروی فاطمه ی زهرا دامن همه ی ما مامانای منتظر رو سبزکن...به حقه امام حسین قسمت میدم دیگاه انتظاربسه....آمین

هیچ مشکلی نداری عزیزم اینقدر پیش دکتر نرو میزنن آدم رو عیبناک میکنن بهت قول میدم که تعداد بچه های شما و تاریخ تولد و حتی ساعت تولدشون هم مشخصه پس آرامش داشته باش این جور چیزها از قدرت ما خارج هست فقط میتونیم تسلیم پروردگارمون باشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ مشکلی نداری عزیزم اینقدر پیش دکتر نرو میزنن آدم رو عیبناک میکنن بهت قول میدم که تعداد بچه های شم ...

منم ب این حرفت شدیدا اعتقاد دارم واقعا ولی چ کنم ک عجولم

خدایابه آبروی فاطمه ی زهرا دامن همه ی ما مامانای منتظر رو سبزکن...به حقه امام حسین قسمت میدم دیگاه انتظاربسه....آمین
2731