2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بره... جیگر 😵😲... قلبم.. پادشاه قلبم...

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2731
2738

#مکالمه

#کلمات_عشقولی  💃💃💃👌👌👌

بعضی از زوج ها خیلی دوست دارن همسرشون رو با کلمات عاشقانه صدا بزنن اما گنجینه لغاتشون کمه و ب جز عزیزمو عشقم چیز دیگه بلد نیستن بگن یا بلدن ولی در اون لحظه ب ذهنشون نمیرسه

این کلماتو بیشتر خانمها باید برای همسرشون استفاده کنن:

قشنگترین اتفاق زندگیم،💝خوب من،💝عشق اول و آخرم،💝سلطان قلبم،💝تو بی نظیری،💝زندگیم،💝همه کسم،💝گل نازم،💝مال خودمی،💝عشقولی من ،💝جنتلمن،💝ضربان زندگیم،💝جیگر طلا،💝عسلم ،💝رزگلم،💝زیبای من،💝هولوی من💝لوسلوسکم،💝شیرین عسل،💝شیرین من،💝ماه آسمونم،💝خورشید زندگیم،💝حضرت والا،💝آقاخوشگله،💝سلطان خوبان،💝هستی من،💝عزیزترینم،💝امیدم ،💝امید زندگیم،💝نیمه ی روحم،💝دلبرم،💝دلربای من،💝شیطونکم،💝جوجو ی من،💝اسم همسر+ جونم ،💝جیگیلی،💝گل همیشه بهارم،💝بستی من ،💝کولوچه من،💝پفک نمکی،💝فینگیلی،💝گوگولی من،💝خوش ذوق من،💝نازگلم،💝مرد من ،💝یکی یدونم،💝پیشی من،💝ژوژه ی من(جوجه من)💝

مِخلَبونم(مهربونم)،💝پدر بچه های آینده،💝مرد رویاهام،💝گرمی زندگیم،💝همدمم،💝فرشته سیبیلو،💝مونسم،💝رئیس،💝مهندس،💝سرورم،💝سایه سرم،💝حضرت همسر،💝حاجی،💝آقاییم،💝ژلوفن من💝،نور چشمم،💝خوش استایل من،💝شاهزاده ام،💝میپرستمت💝،دُردونه💝،ولی من،💝سرپرست من،💝متخصص💝،بهترینم 💝،دوماد مامانم،💝تنها فکرم💝،قلبم،💝سلیقه ی خودم💝، همنفسم💝،بودو نبودم،💝دلیل بودنم💝،تنها انتخابم💝،دنیای من💝،کسایی ک شوهرشون واسشون میخونه(حنجره طلا)💝تکسوار دلم💝تک تیرانداز قلبم💝سرو بی همتایم💝شاه بیت غزل هایم💝شاه قلبم 💝شاه دلم💝نور چشمم💝شاهزاده سوار بر اسب سپید من فقط تویییییی (کشدار همراه با عشوه😉😄💃)

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2706