2726
عنوان

عقد زودهنگام

783 بازدید | 47 پست

من تو  تاپیک قبل گفتم شوشتریا زود عقد میکنن ،یکی از فامیلامون که زود عقد کرده بود شوشتری بود،فهمیده بودن پسره بعد ازدواج معتاده طلاق گرفته،اگه هم مورد خوبی نبود تو عقد زود هنگام ،بعضیا میسوزنو میسازن،مامانم میگه ما زود تا نامزد کردیم صیغه محرمیت میخونیم ،نمیخام زود به کسی که نمیشناسم محرم شم،رسمای شوشتریا وحشتناکه،میخام بمیرم ولی ازدواجم الکی نباشه ،از اونطرفم نمیزارن دوست پسر یا حرفی از قبل بینمون باشه ،سخت گیری های شدید،تو تاپیک قبلی گفتم ولی کسی کمکم نکرد میشه توجه کنین کمکم کنین 

عزیزم اینجا شاید یک درصدشون بدون شوشتر کجاست اخه 😅.  منم میدونم اما رسمشونو نمیدونم

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خواستگاری هاتو طولانی تر کن،  بگو بازم حرف دارین و اینا.  تو خواستگاری خوب حرفاتو بزن،  شرطاتو بگو،  تا بتونی بشناسیش.  با مادرت هم صحبت کن، بگو نمیخوای ایندت مثل این فامیلاتون بشه

متاسفانه مقابله کردن با رسم و رسوما سخته

عزیزم برا همینه که تمام دخترا کم سن شوشتریا یا دزفولیا طلاق گرفتن ...بهتره خودت جلوی خانواده در بیای و زیر نظر خانواده با خواستگارت معاشرت کنی .و بگی دوست نداری محرم بشی تا قطعی بشه البته اون محرمیت هم دست خود شماست که تا چه حدی و چگونه رفتار بشه پس یا با خانواده کنار بیا یا اگر محرم شدی تا مطمین نشدی عقد نکن

بهترین کار اینه با خانوادت صحبت کنی و بگی تمایل داری حتمن قبل از ازدواج طرفتو بشناسی حداقل رفت و امد خانوادگی داشته باشید هیچکسی غیر از خانواده نمیتونه کمکت کنه تو همچین مواقعی

ساکن همونجا هم هستی ؟ حالا من شوشتریایی که ساکن اهواز هم هستن می بینم شدیدا سنتی و زود ازدواجی ان ...

آره بابا داخل شهر خیلی خیلی خیلی بدتره،آره ساکن شوشترم،شوشتریا کلن سختگیر زیاد از حدن ،مزخرفن،خسیس،حسود،زود عقد میکنن ،ندید پدیدم هستن 

بهترین کار اینه با خانوادت صحبت کنی و بگی تمایل داری حتمن قبل از ازدواج طرفتو بشناسی حداقل رفت و امد ...

مشکل من خود خونوادمه ،بابام خیلی حساسه ،مامانمم میگه نه باید نامزد کنین صیغه محرمیت خونده بشه،زود عقد کنین

مشکل من خود خونوادمه ،بابام خیلی حساسه ،مامانمم میگه نه باید نامزد کنین صیغه محرمیت خونده بشه،زود عق ...

بهشون توضیح بده قبل عقد اگه چیری باشه تموم بشه بهتره یا با مهرطلاق؟

💙کنکوری1400✌🤓
عزیزم برا همینه که تمام دخترا کم سن شوشتریا یا دزفولیا طلاق گرفتن ...بهتره خودت جلوی خانواده در بیای ...

آره بابا ،مامانمم که طلاقیا رو میبینه بازم زیر بار نمیرفت تا مجبورش کردم زیر بار بره اونموقع زیربار رفت،اگه محرم شدم که دیگه نمیتونم عقد نکنم یا نامزدیمو بهم بزنم

2706