1472
1459
عنوان

شوهرمـ...

234 بازدید | 11 پست

شوهرم پسر عموش معتاد شده ولی چون رابطشون شکرابه نمیخواست کسی بفهمه(خانوادش)کلی هم قسم و قران تا به من گفت بعدم گفت به هیشکی نگو نمیخوام کسی بفهمه الان اومدم خونه مادرشوهرم تا همشون میدونم خیلی از دست شوهرم ناراحت و عصبانی ام

بنظرتون حق دارم یا نه؟؟:-(

برا سلامتی و خوشبختی منو عشقم یه صلوات بفرستید  ❤

من که نفهمیدم چی گفتی😐

هیچکی نمیدونه عزرائیل ، بالای کدوم دیوار / پشت کدوم درخت / توی کدوم ماشین یا بعدِ کدوم خداحافظی قایم شده ... قبل از آخرین خداحافظی دلی رو نشکون ، پشت کسی رو خالی نکن .. کسی رو تنها نزار ...😔

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1473

دیگه ناراحتی نداره

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
دیگه ناراحتی نداره

خسلی ناراحتی داره اصلا در مورد این چیزا با من حرف نمیزنه بعدم که میخواد یچی بگه کلی قول میگیره به کسی نگم ولی همه چیو میزاره کف دست مامان باباش

خسلی ناراحتی داره اصلا در مورد این چیزا با من حرف نمیزنه بعدم که میخواد یچی بگه کلی قول میگیره به کس ...

پس فقط می خواد خانواده شما نفهمند. 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
1447
پس فقط می خواد خانواده شما نفهمند. 

ولی من تا حالادحرفاشو به احدی نزدم حتی اگه هم در موردش چیزی بپرسن خودمو میزنم به اون راه که من نمیدونم چ خانواده خودم باشه چه خانواده خودش