2737
2734

💢💢💢 استخدام درشرکت معتبروبزرگ ما

ازهمین امروز جذب نیروی کارآغازشد.

بدون محدودیت سنی

ثبت نام رایگان

بدون نیازبه سرمایه یامدرک تحصیل

انسانی بامسئولیت پذیری بالا

ساعت کاری۳الی۴ساعت

حقوق بالا

تسویه حساب عصرانه هرروز

آموزش ها جهت شروع بکار درابتدابرای شمارایگان خواهدبود.

💢برای همکاری باشماره تلفن 09335860727 در وات ساپ یا تلگرام پیام بدید💢💢💢💢💢

سلام آی وی اف برای زوجین ک مثلااقامشکل اسپرم داره یا خانم مشکل رحمی ممکنه مربوط ب مسائل رحم یاتخمدانی باشه ه زینشم هم حدود10میلیون میشه

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آی وی اف برای کسانی که به صورت طبیعی حامله نمیشن انجام می شه و توی مطب انجام نمیشه چون برای تخمک کشی احتیاج به بیهوشی هست بعضی وقتا آی وی اف رو برای کسایی که خودشون هم تمایل دارن انجام میدن من مرکز ناباروری یزد انجام دادم البته من میکرو کردم و هزینه هم با دارو و همه چی حدود ۵ میلیون شد

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
2728
آی وی اف برای کسانی که به صورت طبیعی حامله نمیشن انجام می شه و توی مطب انجام نمیشه چون برای تخمک کشی ...

سلام آجی توتوختم هستی

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
2738
الان بارداری گلم

میدونی من از اردیبهشت تحت نظر دکترم با شبی دوتا لتروزول فولی هام ب حد کافی رشد نمیکنن با شبی سه تام ی تخمدانم کیست میسازه ،مثلا این ماه ک شبی سه تا خوردم ی تخمدانم فولی خوب داش ولی اونیکی کیست کرده بود ،دکتر برا فولی خوبم امپول داد زدم حالا نمدونم باردار شدم یا،شما مشکلتون چی بود ک ای وی اف شدید ایا برای مشکل منم نیازه ای وی اف

استارتر بیا خصوصی تا یه شماره بهت بدم برا آی وی اف زنگ بزن ۴ تومنشو طرح برکت رهبری میده 

چه طرحی؟

مراکز دولتی به همه میدن.

ولی شخصی نه.

من یه مرکز ناباروری میرم . گفتم گفت اینجا نیمه دولتی شخصی هستش طرح کمک باروری برای زوجهای نابارور نداریم.

خدایی خیلی هزینه هاش زیاده.

منکه تمام پس اندازمونو دادم.😔

خداوندگارم 🥀، به نام تو دوباره درین مسیر قدم بر میدارم.نا امید از درگاهت نکن مرا ، که خدای دیگری جز تو  ندارم.
میدونی من از اردیبهشت تحت نظر دکترم با شبی دوتا لتروزول فولی هام ب حد کافی رشد نمیکنن با شبی سه تام ...

معمولن تا یه سال میگن احتیاجی به درمان جدی نیست ک بخای ای وی اف کنی 

خدایا مواظب تو دلیم باش 
چه ختمی؟؟

اوووهوم پس بارداری آجی تودیگه شکمت داره بادمبکنه ما داریم ی ختم م یزاریم برا اینکه شکممون بادکنه😉😂😂😂ایشالله نی نیت سالم به دنیابیادآجی

2706