2726
عنوان

😐واقعا فکرتون راجب دختر ها اینطوری شده؟ 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 629 بازدید | 64 پست

حالا اگه کسی دوست پسر داره دلیل نمیشه ک دختر بدیه 

یا اون کسی ک نداره هم نمیشه ۱۰۰٪گفت دختر خوبیه 

کلا اینچیزا تاثیری تو ازدواج نداره 

مهم عقل و شعور و اخلاقه 

اینا تو زندگی تاثیر مستقیم داره ،نه گذشته ی طرف 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بعدم اسی رو چه حسابی توهین میکنی؟ 

دوست پسر داشتن چه ربطی به عقده داره؟؟؟؟؟ 

خیلی زشته ک توهین میکنی 

مثلا منی ک با شوهرم دوسال دوست بودم عقده داشتم؟ 

نه عقده نداشتم 

ولی دوس نداشتم سنتی ازدواج کنم دوست داشتم ادم ایده المو خودم پیدا کنم و عاشق بشم 

اصلا چیش به عقده خدایی؟؟؟ 

درسته جامعه بده ولی دلیل نمیشه همه رو اینجوری بدونید؟ 

یعنی علت جامعه بد کسایی هستن که دوس پسر داشتن یا چت میکردن؟ حالا چرا بهت بر خورده اینجوری گفته

مگه دوس پسر داشتن یا چت کردن با کسی چیز بدیه؟ 

والا من که با شوهرم دوست بودم و روزی هزاربار خداروشکر میکنم یک سال تمام باهاش رفتم و اومدم و همه اخلاقای خوب و بدشو شناختم. 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
منم نداشتم الان یه لحظه شک کردم نکنه داشتم یادم نیس😂😂😂

دتری😲امضات

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
درسته جامعه بده ولی دلیل نمیشه همه رو اینجوری بدونید؟  یعنی علت جامعه بد کسایی هستن که دوس پسر ...

واای دقیقاا 

منم همیشه پیش خودم میگم چقد خوب ک با شوهرم دوسال دوست بودم و همو انقد درک میکنیم 

و با شناخت کامل ازدواج کردییم

من که خودم که هیچی مجردی نداشتم ولی دورم زیادن دخترای که حوصله این کارا نداشتن حرصم می گیره اینجور ...

این ضرب المثل رو برای کسایی به کار میبرن که کار بدی انجام دادن یا شخصیت بدی دارن و فک میکنن همه اینجورین من فک نمیکنم دوس پسر داشتن چیز بدی باشه تو این دوره زمونه 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

خانما بخشید از کلمه عقده استفاده کردم  اره درسته شاید این کلمه مناسب نباشه     اما همه رو نمیگم  اما بشتر افرادی که من دیدم سمت دوست پسر رفتن  یا خانوادشون در قیدشون نبوده   یا بالاخره از یه جایی کمبود داشتن     بازم میگم  همه رو نمیگم به قول شما خیلی از دوستای دیگم به قصد ازدواح و کاملا پاکه   اما اینایی که من مثال زدم اصلا قصد ازدواج نیست

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش

اینکه میگید زمانه بد شده درست نیست.

مگه هر کسی دوست پسر داره بده؟؟؟؟

تعاملات اجتماعی بالا رفته

سن ازدواج بالا رفته

چه اشکالی داره ک کسی با جنس مخالفش دوست باشه؟؟؟؟؟!!!!

این یه امر طبیعی هست 

این ضرب المثل رو برای کسایی به کار میبرن که کار بدی انجام دادن یا شخصیت بدی دارن و فک میکنن همه اینج ...

عزیزم بد یا خوب بودن نیست اتفاقا من خودم می گم خیلی جاها چون خودم یه کاری انجام نمیدم فکر می کنم بقیه هم مثل محمد نا خوداگاه

منم تا حالا نداشتم ولی خیلی دلم میخواد یه بار تجربه کنم ببینم اصلااا چطوریییه اینی که میگن

ولی بازم نه جراتشو دارم نه روشو

تازه عذاب وجدانم میگیرم😑😑

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂
2706