2733
2739
عنوان

ستایش بیایید یه دقیقه

324 بازدید | 35 پست

بچه من هرچی فکرمیکنم نمیدونم این پسره مظفری کیه ازستایش یک یادم نمیاد چکاره بود چراتاستایش دفعه اولش دیدش حالش یه جوری شد چرا عکس ستایشو کشیده ؟؟؟

به زور نمیتونی کسیو عاشق خودت کنی(آرش خطاب به رابی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با این تفاسیر ب نظرم اصن تو ستایشو  نبین 😂

بزن شبکه بعد

اخه چیزی نمیدونی از داستان ک دوسی😂😂😂💙

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2738
عاشقی بددردیه

کی عاشقش بودچرامن یادم نیست مگه طاهرعاشقش مبود؟؟ چطور مادر این پسره رونشناخت وقتی باهاش اشناشد

وای خدایا چقد دلم گرفته😢

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...

همینجوری یهو پریده وسط فیلم فک کنم چون ستایش تا دیدش حالی به حالی شد ولی از سر وفاداری جلوش گارد گرفت اینم چون زن اولش بی وفا بود و به پول فروختش از وفاداری ستایش خوشش اومد

تو یک نبود  ستایش با نگاه اول عاشقش شد  اونم ستایشو دوست داره عکسشو کشیده.افتاد؟

وا چه مسخره ستایش مگه عاشق طاهرنبود چجور زرتی بادوتابچه و دوماد عاشق شد

2706