2726
عنوان

طالع بینی گناه

68 بازدید | 9 پست

سلام یکی هست طالع بینی میکنه کارش درسته بنظرتون برم پیشش فقط طالع میبینه خیلییی زن موئن و خوبیه ....زندگیم خیلییی گره خورده  اصلا بدجور سردر گمم

تو رو خدا تو زندگیتون ب هیچ کس ب هیچ کس جز خودت و خدا اعتماد نکن ضربه از کسای میخوری ک فکرشم نمیکنی ....ضربه زیاد خوردم از نزدیکترین ها

از من می شنوید  ؛ طرف این جور کارها نرید اصلا ...

آخر و عاقبت خوشی نداره غالبا 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از من می شنوید  ؛ طرف این جور کارها نرید اصلا ... آخر و عاقبت خوشی نداره غالبا

میدونم عزیزم طرف دعا اینچیزا نمیرم ولی الان خیلییییی گیجم تو زندگی

تو رو خدا تو زندگیتون ب هیچ کس ب هیچ کس جز خودت و خدا اعتماد نکن ضربه از کسای میخوری ک فکرشم نمیکنی ....ضربه زیاد خوردم از نزدیکترین ها
2728
مومن بودنش بر چه اساسیه؟

اهل خداس دیدم ک میگم و خبر بدو نمیکه میگه برو صدقه بده دعا کن نذر بده بعد طالع خیلیییی آدمو راهنماییی میکنه میگه خوب باش این چیزا

میدونم عزیزم طرف دعا اینچیزا نمیرم ولی الان خیلییییی گیجم تو زندگی

از یه مشاور حاذق کمک و راهنمایی بگیرید  بهتر نیست ؟ 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
از یه مشاور حاذق کمک و راهنمایی بگیرید  بهتر نیست ؟

کارم با مشاور حل نمیشه

منم با اسم طرف و مادرش ی چیزای نسبی میتونم بگم،راضی بودن بقیه،مربوط به دعانویسی هم نیس

گناه نداره