2737
2734
عنوان

توروخدا چرا سر زده میاین😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1961 بازدید | 122 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت سر زده نرو خونشون. بین صحبت هاتم اشاره کن من تا به کسی اطلاع ندم جایی نمی رم. بعضی وقتا هم با شوخی بگو قبل اومدنتون زنگ بزنین من رودرواسی دارم. 

من که از این روش تو زندگیم جواب گرفتم

2731
عزیزم میشه بگی دانسگاه میری بچتو کجا میزاری؟

میزارمش مهد عزیزم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

مادر شوهر منم سرزده میاد بعد میبینه نیستیم یجوری میگه اومدیم نبودید حالا اصلا سالی ماهی یبار میاداا ولی دوس داره سرزده بیاد تا ما نباشیم بعد بگه شما هییییچوقت تو خونه نیستید و همش بیرونید

جاریمم همش میگفت اون اوایل خب زنگ بزنید و بیایید تا نیایید پشت در و برگردید میگفتن مگه میخواییم بریم دکتر که زنگ بزنیم نوبت بگیریم

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

اه واسه ما هم همینجور میان معمولا ام ما هی نامرتبیم دیگه عین اسب میدوام اینور اونور تمیز کنم  تازه حرفشو ک میزنیم میگم رکورد مرتب کردن خونه تو چند ثانیه دست ماست😎😑

2738
خودت سر زده نرو خونشون. بین صحبت هاتم اشاره کن من تا به کسی اطلاع ندم جایی نمی رم. بعضی وقتا هم با ش ...

منم اين درد رو دارم متاسفانه روم نميشه بگم سرزده نيايد اصلا هم سرزده نميرم

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞

یه جوری بهشون بفهمون مثلا یه موقع که با هم نشستین حرف رو بنداز به همین چیزها بگو که چقدر بی فرهنگ کسی که تو این دور زمونه بدون اطلاع میاین خونه کسی 🤨🤨🤨😂😂

اول خدا دوم خدا آخرهم خودش 🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️
واقعا از اینجور ادما متنفرم ولی اول از همه به بچههاتو یاد بدید که وسایلشونو خودشون باید جمع کنند این ...

دو سالشه آخه،والا میوه میخوره پوستشو میریره آشغالی ولی خب ریخت وپاشای دیگه هم داره

ولی شما درست میگید هم😊

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

منم از مهمون سرزده متنفرم خواهرشوهرم قرار بود از کرج بیاد خونه ی جاریم روبروی ما هست به اونام خبر داده بود که شام میاد خونشون جاریمم زنگ زد که شما هم شام بیاید منم از صبح گفتم بالاخره خونه ی ما هم میان فرداش

دیگه کم کم کارامو شروع کردم و خونه رو تمیز کردم 

چند وقت بود کمردرد داشتم به پسرم گفتم خونه رو تو جارو کن بعد بریم خونه ی عمو اونم گفت باشه ی ذره جارو می کرد ی ربع فوتبال میدید منم داشتم کارای دیگه رو می کردم خلاصه تازه اومده بود هالو جارو کنه دیدیم زنگ زدن خواهر شوهرم بودن حالا رو فرش افتضاح آشغال بود بقیه ی جاها مرتب بود کلی حرص خوردم از سرزده اومدنشون آخه قرار نبود بیان خونه ی ما من میرفتم خونه ی جاریم دعوتشون می کردم برا فردا منم جارو گذاشتم وسط موند گفتم ببخشید خونه کثیفه پیش پای شما جارو از تعمیرگاه آوردیم چند روز بود جارو نداشتیم خلاصه اینجوری جمعش کردم 

2706